Nowe szczegóły na temat dodatku GTA Online: Gunrunning

Oraz zestaw screenów.

Studio Rockstar opisało kilka atrakcji, jakie czekają na graczy w rozszerzeniu Gunrunning do popularnego GTA Online. Opublikowano też zestaw nowych screenów.

Zaczniemy od sprzedawania broni na małą skalę na terenie Los Santos oraz Blaine County. Kluczowym miejscem startowym będzie bunkier - masywna podziemna konstrukcja i centrum nielegalnego biznesu.

6
Tego pana już znamy

Bardziej zwinną opcją będzie Mobilne Centrum Operacyjne, czyli ogromna platforma kontenerowa, przewożona przez ciężarówkę - najlepiej z eskortą zapewnianą przez znajomych.

Wnętrze przyczepy dostosujemy do własnych upodobań, korzystając z modułów: warsztat samochodowy, warsztat rusznikarza, luksusowe pomieszczenia mieszkalne czy właśnie centrum operacyjne dla przemytnika.

Twórcy wprowadzą także klasę uzbrojonych pojazdów: jest amfibia, kołowy transporter z wyrzutnią rakiet czy też przyczepa przenosząca pociski przeciwlotnicze z zasięgiem obejmującym cały stan.

W posiadanych bunkrach zatrudnimy także inżynierów, którzy wraz z upływem czasu pozwolą odblokować kolejne dodatki i usprawnienia dla broni i pojazdów.

1
2
3
4
5
7
8

GTA Online: Gunrunning nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Rozszerzenie ukaże się jeszcze w czerwcu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami