Reklama sugeruje, że Sony pokaże na E3 nową część God of War

AKTUALIZACJA: W planach godzinna prezentacja gry.

Aktualizacja 07.06): Geoff Keighley poinformował na Twitterze, że nowa odsłona God of War zostanie pokazana w trakcie E3 Coloseum - zorganizowanego wspólnie ze wspomnianym dziennikarzem wydarzenia towarzyszącego tegorocznej edycji targów.

W prezentacji, która odbędzie się 13 czerwca o 20:00 czasu polskiego, weźmie udział nadzorujący prace nad projektem Cory Barlog. Całość potrwa godzinę.

W międzyczasie internauta o pseudonimie MonkeyFlop opublikował na Twitterze zdjęcie bliskiej ukończenia reklamy. Umieszczony na budynku obrazek przedstawia Kratosa w towarzystwie syna.

02
Bliska ukończenia reklama nowej odsłony God of War

*

Oryginalna wiadomość (03.06): Wygląda na to, że na zbliżających się targach E3 firma Sony pokaże między innymi kolejną odsłonę cyklu God of War.

Wątpliwości nie pozostawia raczej reklama, którą koncern właśnie rozwiesza na jednym z budynków w Los Angeles. Użytkownik forum NeoGAF o pseudonimie LordOfLore opublikował zdjęcie przedstawiające proces przygotowania grafiki.

Obrazek jest na razie niekompletny, ale widać już charakterystyczne logo serii. Jest też umieszczony w lewym górnym rogu symbol konsoli PS4. Po prawej można zaś dostrzec napis „Greatness Awaits”.

01
Reklama nie pozostawia złudzeń - na E3 zobaczymy nowego God of War

Fakt, że Sony poświęca reklamę wielkopowierzchniową nowemu God of War, może oznaczać, że na E3 firma położy nacisk na produkcję, szykując jakąś niespodziankę. Niewykluczone, że pokaże fragment rozgrywki, a nawet ujawni datę premiery tytułu.

Warto wspomnieć, że grafika ozdobi ten sam budynek, który dwanaście miesięcy temu wykorzystano do promowania Horizon Zero Dawn. Niektórzy spekulują, że tak jak gra Guerilla Games, kolejna odsłona przygód Kratosa także zadebiutuje na początku roku, tyle że przyszłego.

Nową część God of War - będącą swoistym restartem całego cyklu - ujawniono na poprzednim E3. Wówczas pokazano fragment rozgrywki, w którym główny bohater towarzyszył własnemu synowi. Od tamtej pory o produkcji było jednak cicho.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami