Materiał z Diablo 3 wprowadza do kampanii fabularnej Nekromanty

W wersji męskiej i żeńskiej.

Blizzard opublikował film wprowadzający do kampanii fabularnej Nekromanty w Diablo 3. Nagranie dostępne jest w dwóch wersjach - dla postaci męskiej i żeńskiej.

W materiale wyjaśniono, że bohaterowie są kapłanami Rathmy, którzy zajmują się ochroną „wielkiego cyklu istnienia”. Korzystają przy tym ze swojej „mrocznej sztuki” - umiejętności ożywiania zmarłych.

01
Nekromanci we własnej osobie

- Choć jesteśmy powszechnie niezrozumiali, zawsze udajemy się, gdzie jesteśmy potrzebni - tłumaczy głos narratora.

W Diablo 3 zadaniem Nekromanty jest dotarcie do Tristram i odkrycie tajemnicy spadającej gwiazdy, która doprowadziła do powstania trupów z grobów. Wraz ze swoim podopiecznym gracze postarają się złożyć zmarłych „na wieczny spoczynek”.

Bohater dysponuje szeregiem umiejętności opartych oczywiście na nekromancji. Podstawowymi zdolnościami są Kościane Kolce z wyrastającymi z ziemi wypustkami, Wyssanie Życia przywracające część punktów zdrowia oraz Ponura Kosa, dla zwolenników walki na krótszy dystans.

Jest też obszarowa Nova Śmierci, rzucana Włócznia z Kości, przyzywanie Szkieletowego Maga, tworzenie Zbroi z Kości i Ducha z Kości, a także teleportujący i leczący Napływ Krwi.

Do tego Symulakrum z sobowtórem naszej postaci oraz szerokie możliwości tworzenia stronników: Kraina Umarłych z wskrzeszaniem trupów, Rozkazywanie Szkieletom, Rozkazywanie Golemowi czy Armia Umarłych, z hordą szkieletów po naszej stronie.

Postać Nekromanty (oraz Nekromantki) w Diablo 3 pojawi się w formie płatnego DLC. Dokładnej daty premiery rozszerzenia na razie nie podano, ale ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że nabywcy dodatku otrzymają kilka pomniejszych bonusów - dwa sloty bohaterów (na komputerach osobistych), baner i ramkę portretu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami