Zapowiedź zapowiedzi w zwiastunie Kingdom Come: Deliverance

Za tydzień poznamy datę premiery?

Zwiastuny zapowiadające zapowiedź najczęściej pomijamy w oczekiwaniu na konkrety, lecz dla obiecującego Kingdom Come: Deliverance warto chyba zrobić wyjątek.

Twórcy z Warhorse Studios opublikowali bowiem wyjątkowo udany i nastrojowy materiał wideo, ze spojrzeniem na imponujące, średniowieczne lokacje napędzane silnikiem CryEngine.

Wszystko to w związku z „globalnym ogłoszeniem”, które odbędzie się w następny piątek, 9 czerwca. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, więc poznamy najpewniej konkretną datę premiery.

Kingdom Come: Deliverance zaoferuje nieco inne spojrzenie na średniowieczne RPG, bez smoków, magii i goblinów. Czeskie studio Warhorse Studios stawia na swoje własne zakątki - Królestwo Czech.

Akcja zaczyna się w 1403 roku. Zmarł dotychczasowy król, a jego następca nie cieszy się szacunkiem. Bracia biorą się za przejmowanie władzy, co oznacza łupienie i mordowanie. Wcielamy się w syna płatnerza, szukającego zemsty za zabicie rodziny.

Kluczowy jest realizm przedstawianych czasów: skomplikowany system walki czy też szczegóły, jak zakładanie pancerza warstwami. Do tego alchemia z epoki, rozwój umiejętności, reputacja, wybory i konsekwencje.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami