Ujawniono listę postaci w bijatyce Marvel vs Capcom: Infinite - raport

Bez X-Men.

W sieci pojawiła się lista postaci dostępnych w bijatyce Marvel vs Capcom: Infinite. Jak na razie, nie obejmuje popularnej licencji X-Men.

Wygląda na to, że nieoficjalne zestawienie jest niemal kompletne. Zawiera 27 pozycji, więc brakuje tylko jednego wojownika z podstawowej gry oraz - oczywiście - z DLC.

1
Tego pana nie może zabraknąć

Listę opublikował użytkownik forum dyskusyjnego NeoGAF o pseudonimie „Ryce”, w przeszłości dzielący się już wieloma sprawdzonymi potem detalami na temat cyklu Marvel vs Capcom. Również Eurogamer może niezależnie potwierdzić doniesienia.

Brak X-Menów wynika zapewne ze skomplikowanych kwestii licencyjnych, podzielonych w niejasny sposób na przeróżne firmy. Marvel vs Capcom: Infinite wydaje się więc skupiać na wojownikach spopularyzowanych w filmowym uniwersum Marvela.

W ubiegłym roku potwierdzono już kilka postaci, jak Iron Man, Ryu, Mega Man i Captain Marvel. Niedawny trailer dodał Ultrona, Hulka, Thora, Hawkeye'a, Rocket Raccoona, a także Chun-Li, Stridera Hiryu oraz Chrisa Redfielda po stronie Capcomu.

Poniżej pełna lista. Jeśli twórcy planują zachować równowagę, brakujące nazwisko będzie pochodziło z gry japońskiego wydawcy, nie z licencji Marvela.

 1. Arthur
 2. Chris
 3. Chun-Li
 4. Dante
 5. Firebrand
 6. Jedah
 7. Monster Hunter
 8. Morrigan
 9. Nemesis
 10. Ryu
 11. Spencer
 12. Strider Hiryu
 13. Mega Man X
 14. Ant-Man
 15. Captain America
 16. Captain Marvel
 17. Doctor Strange
 18. Gamora
 19. Hawkeye
 20. Hulk
 21. Iron Man
 22. Nova
 23. Rocket/Groot
 24. Spider-Man
 25. Thanos
 26. Thor
 27. Ultron

Marvel vs Capcom: Infinite debiutuje 19 września na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami