Nowa odsłona Need for Speed z akcją w Las Vegas?

Tak sugeruje grafika.

Oficjalne konto serii Need for Speed podzieliło się na Twitterze grafiką z panoramą miasta Las Vegas, co wydaje się sugerować miejsce akcji najnowszej części.

Część graczy sądziła początkowo, że mamy do czynienia z Seattle, ze względu na charakterystyczną wieżę po prawej. Podobną konstrukcję znajdziemy jednak także w Las Vegas, a pozostałe sylwetki hotelów-kasyn raczej nie pozostawiają złudzeń, zwłaszcza po zmianie kontrastu.

1
Opublikowana grafika

Umieszczenie akcji w prawdziwym mieście byłoby pewną nowością w wyścigowej serii. Poprzednie części rozgrywały się najczęściej w fikcyjnych miejscach: Ventura Bay w ostatniej odsłonie, Redview County w Need for Speed: Rivals czy Rockport w Need for Speed: Most Wanted.

Możliwe, że twórcy przedstawią po prostu własną wersję słynnej stolicy hazardu, pod inną nazwą.

Nowa odsłona Need for Speed pojawi się na targach E3 w połowie czerwca, lecz możliwe, że więcej informacji i konkretów poznamy już w piątek, 2 czerwca. Taką datę sugerowała ilustracja zamieszczona w liście otwartym deweloperów:

2
Co stanie się 2 czerwca?

Deweloperzy z Ghost Games podkreślają, że starają się słuchać graczy i dlatego nowy Need for Speed w trybie dla pojedynczego gracza nie będzie wymagał połączenia z siecią.

Powrócą oczywiście opcje modyfikowania posiadanych aut oraz ucieczki przed policją. To nie wszystko - twórcy zamierzają wprowadzić także możliwość jazdy po bezdrożach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami