Harpuny i nowe dinozaury w aktualizacji Ark: Survival Evolved

Oraz interaktywne toalety.

Ark: Survival Evolved, popularny symulator przetrwania w świecie pełnym dinozaurów, doczekał się kolejnej dużej aktualizacji, rozszerzającej faunę oraz wyposażenie postaci.

Gracze mogą teraz skorzystać z harpunów, by zapolować na pięć kolejnych gatunków, o jakże egzotycznych nazwach: Hyaenodon, Hesperornis, Megatherium, Megalania i Yutyrannus.

Łącznie produkcja oferuje już sto unikatowych kreatur, nie licząc bossów i różnych wariantów tych samych dinozaurów. Potworów nie musimy oczywiście zabijać - jest też opcja oswajania i trenowania.

Do tego szybka motorówka na benzynę oraz nowa konstrukcja do wybudowania, czyli... interaktywna toaleta, ze stosownymi animacjami. Co więcej, spełnienie czynności fizjologicznej zapewnia nawet specjalny bonus do punktów doświadczenia.

Do tego dwie fryzury dla postaci, kolejne notatki z informacjami na temat uniwersum, odświeżony interfejs, więcej osiągnięć oraz poprawki w ogólnej optymalizacji.

Łatka oznaczona jako v258 trafiła kilka godzin temu na Steam. Grę wraz z dodatkiem Scorched Earth może jeszcze przez kilak dni kupić aż o 73 procent taniej, za 13,04 euro (ok. 55 zł).

Ark: Survival Evolved jest też dostępne na PS4 i Xbox One, lecz nie jest jeszcze jasne, kiedy aktualizacja trafi na konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami