Prey - mapa: Podtrzymywanie życia

Wszystkie neuromody, apteczki i ulepszenia całego poziomu.

Z poziomem Podtrzymywanie życia wiąże się między innymi bardzo ważna misja poboczna, Unieszkodliw Dahla. Warto jej nie ignorować, gdyż ukończenie jej - w zależności od sposobu - będzie miało ogromny wpływ na rodzaj zakończenia gry. Przejdźmy jednak do samej mapy, która posiada aż pięć poziomów.

Nie są one jednak zbyt obfite w wartościowe przedmioty czy kluczowe rejony. Przychodząc tu pierwszy raz możesz spodziewać się dość silnego oporu ze strony obcych, ale po początkowym oczyszczeniu okolicy i ewentualnym powrocie, będziesz raczej trafiał na niedobitków, względnie na operatorów wojskowych, jeśli zawitasz tu w końcowej fazie gry.

Poziom 1 i 2

Pierwsze piętro, choć jest dość rozległe, nie proponuje zbyt wielu cennych przedmiotów, choć warto poświęcić dłuższą uwagę jego pomniejszym pomieszczeniom. Znajdziesz tu kilka neuromodów, kartę dostępu czy też wieżyczki możliwe do rozstawienia.

Drugim poziomem jest tak naprawdę część sterowni przepływu tlenu, gdzie może znajdować się Dahl, o którym wspominaliśmy w pierwszym akapicie tej strony. Pomieszczenie będzie też związane z innym zadaniem pobocznym, jednak zostaniesz tam doprowadzony automatycznie.

082

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Poziom -1, -2 i -3

Piętro -1 nie posiada zbyt wiele sekretów, choć będą z nim związane dwa zadania poboczne w grze. Warto jednak poszukać tam neuromodu i skorzystać z apteczki, a także rozejrzeć się za licznym złomem, który może być później wykorzystany do zamiany z przydatne materiały. Wszystko oczywiście przy użyciu modułu recyklingowego.

Jeszcze niższy poziom jest nieco rozleglejszy, ale główną część stanowi tam stacja uzdatniania wody. Znajdziesz tam wspomniany moduł. Część z pomieszczeniami za to zawiera sporo przydatnych przedmiotów, a także prowadzi do sekcji kapsuł ratunkowych, gdzie odblokujesz jedną z misji dodatkowych.

083

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Prey - mapa: Hol Talosa I

Chociaż najniższy poziom, czyli -3, to tylko niewielkie pomieszczenie, jak najbardziej warto się tam dostać. Odnajdziesz tam między innymi neuromod, który może przydać się do rozwinięcia umiejętności zgodnej z twoim stylem gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami