Prey - mapa: Arboretum

Wszystkie sekrety lokacji.

Arboretum to lokacja, do której nie trafisz od razu po rozpoczęciu gry. Stanie się to dopiero podczas długiej i trudnej misji wątku głównego Droga naokoło. Co ciekawe, będziesz się tu pojawiać regularnie przez cały czas trwania zabawy, Arboretum bowiem stanowi całkiem duży hub, przez którego można dostać się do wielu innych lokacji w grze.

Rozmiary i poziom skomplikowania tego miejsca mogą na początku przytłaczać, jednak są to tylko pozory. Oczywiście, w porównaniu do innych miejsc, jakie odwiedzałeś wcześniej, te jest zasadniczo większe. Kluczem do sukcesu jest zapamiętanie położenia wszystkich szybów grawitacyjnych i drzwi prowadzących do innych miejsc.

Pamiętaj również, że przy każdej wizycie w Arboretum czekać cię będzie sporo walki. Od mimów, poprzez silniejszych obcych i skończywszy na operatorach wojskowych. Wkraczając do Arboretum zawsze bądź przygotowany na walkę.

Poziom 1

Pierwszy poziom zastosowany jest tylko do opisania kilku mniejszych pomieszczeń oraz klatki schodowej prowadzącej do Kwater załogi. Znajdziesz tu jednak kilka cennych przedmiotów, a w jednym z pomieszczeń także moduł recyklingowy i fabrykator.

079

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Poziom 2

Podobnie jak na powyższym przykładzie, drugie piętro również przedstawia tylko kilka pojedynczych pomieszczeń. Wśród nich znajduje się między innymi stacja ochrony ułatwiająca zlokalizowanie poszczególnych członków załogi.

080

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Poziom 3

Trzeci poziom to główna część lokacji. Przywodzi na myśl znajdowanie się na zewnątrz, gdyż obfituje w wiele roślin i innych ciekawych miejsc. Niegdyś był to bardzo spokojny i cieszący się popularnością zakątek na Talosie I. Po tragedii związanej z zalaniem stacji kosmicznej niebezpiecznymi przybyszami nic nie pozostało już takie same.

Na pocieszenie trzeba przyznać, że miejsce obfituje w wiele bardzo przydatnych przedmiotów, a także rozrzuconej tu i ówdzie broni, przy której można uzupełnić amunicję lub wziąć dodatkowe jej egzemplarze, z których można pozyskać cenne części zamienne.

081

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Poziom 4 i 5

Do najwyższych poziomów, głównie ze względu na ich niewielkie rozmiary, nie dołączamy map. Są to miejsca, które znajdziesz po wejściu na najwyższe piętro rzucającego się w oczy wielkiego budynku. Tam między innymi znajduje się gabinet Alexa Yu, jednak dostanie się do niego będzie wymagać od ciebie zbliżenia się do końca gry, a dokładniej jej głównego wątku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami