Grafika z Far Cry 5 przedstawia potencjalnego przeciwnika

Na tle sielskiego krajobrazu.

Ubisoft opublikował grafikę związaną ze strzelanką Far Cry 5, którą firma zamierza oficjalnie zaprezentować w najbliższy piątek.

W centralnej części obrazka umieszczono odzianego w garnitur mężczyznę z zarostem. Postać zasiada za stołem, przez który przewieszono zmodyfikowaną wersję flagi Stanów Zjednoczonych.

Niewykluczone, że ilustracja prezentuje głównego przeciwnika, z którym gracze zmierzą się podczas zabawy. To o tyle prawdopodobne, że analogiczne grafiki z trzeciej i czwartej odsłony Far Cry przedstawiały właśnie antagonistów obu gier - Vaasa Montenegro i Pagan Mina.

Tajemniczy mężczyzna otoczony jest grupą uzbrojonych mężczyzn. Dodatkowo po prawej stronie siedzą wystrojona w białą suknię kobieta oraz dużych rozmiarów wilk.

01
Grafika promocyjna z Far Cry 5

Natomiast przed stołem umieszczono skrzynię z pokaźnym arsenałem, obejmującym między innymi kusze oraz pociski do wyrzutni rakiet. Uwagę zwraca też skrępowany mężczyzna, który może być niewolnikiem. Na jego plecach znajduje się napis „grzesznik”.

Wszystko zaprezentowano na tle malowniczego krajobrazu, który na pierwszy rzut oka wydaje się być prawdziwą sielanką. Dostrzec jednak można samoloty oraz płonące budynki.

Kilka dni temu Ubisoft opublikował cztery krótkie filmy poświęcone Far Cry 5. Nagrania potwierdziły krążące od pewnego czasu plotki - akcję kolejnej części cyklu osadzono w amerykańskim stanie Montana.

Firma większą liczbą szczegółów podzieli się w piątek, 26 maja. O godzinie 15:00 czasu polskiego opublikuje pierwszy zwiastun i ujawni dodatkowe informacje.

Far Cry 5 zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami