Prey - zadanie poboczne: Pomóż Michaile Iljuszyn; Ojciec Michaiły

Jak zdobyć lekarstwo oraz pomóc kobiecie.

Michaiła to jedna z postaci w grze, członek załogi Talosa I, którą możemy uratować w ramach opowiadanej historii. Kobietę po raz pierwszy spotkasz podczas zadania głównego Restart. Oprócz misji związanej z wątkiem fabularnym, Michaiła poprosi cię o pomoc w dostarczeniu niezbędnego do życia lekarstwa.

Kobieta znajduje się w bezpiecznym pomieszczeniu stacji monitorowania chłodziwa w elektrowni, dlatego nie musisz obawiać się, że zostanie zaatakowana przez jakąkolwiek formę obcego czy przemienionego członka załogi. Pojawia się tutaj inny kłopot i jest nim upływający czas.

Co prawda na wykonanie zadania masz blisko godzinę, jednak jeśli nie wykonasz tej misji pobocznej do tego momentu, Michaiła zginie, co w pewnym sensie będzie miało wpływ na możliwy finał głównego wątku gry.

Odzyskanie lekarstwa Michaiły wiąże się z wydostaniem na zewnątrz Talosa I, gdzie musisz obrać kierunek na zielony punkt z opisem Przebicie kadłuba - elektrownia. Dostaniesz się tamtędy do starej kwatery kobiety, jednak miej na uwadze, że łatwo przegapić miejsce wejścia do środka.

072
Lekarstwo znajduje się w skrzynce na prawo od tablicy na ścianie.

Inną trudnością mogą okazać się cystoidy, które spotkasz nie tylko po drodze, ale także w pomieszczeniu Michaiły. Gdy już oczyścisz pomieszczenie, spróbuj przekręcić się tak, aby przed tobą znajdowała się czarna tablica zawieszona na ścianie. Obok niej powinna unosić się skrzynka, w której odnajdziesz lekarstwo.

Oprócz niej odnajdziesz tam także kanistry do działka LEPIK, a także naboje do strzelby, a więc przedmioty całkiem przydatne. Oprócz tego po gabinecie latać może neuromod, warto się za nim rozejrzeć. Z lekarstwem wracamy do Michaiły, która później prosi cię o spotkanie w twoim gabinecie w ramach zadania Michaiła Iljuszyn. Zostanie ono zakończone wraz z rozmową w biurze w Holu Talosa I. Odblokuje się także kolejne dodatkowe zadanie.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Misja: Ojciec Michaiły

Zaraz po spotkaniu z kobietą w swoim gabinecie w ramach poprzedniej misji, odblokujesz nową związaną z jej ojcem. Naszym celem jest dostanie się do terminalu danych na temat ochotników. Komputer znajduje się w Archiwum, do którego najszybciej dotrzesz poprzez Arboretum.

Tam udaj się od razu na wyższy poziom z prawej strony, jednak uważaj, gdyż możesz trafić na nowe porcje nieprzyjaciół różnego typu. Na górnym poziomie nie korzystaj z rozwidlenia, ale wejdź przez drzwi przed tobą. W niewielkim pomieszczeniu znajduje się tam komputer.

Wskazówka: jeśli nie ukończyłeś wcześniej zadania pobocznego Zgubić Dahla, warto zrobić to teraz, skręcając na górnym poziomie Archiwum w prawo, do gabinetu Danielle Sho. Ukończenie tej misji znacznie zmniejszy obecność operatorów wojskowych na terenie Talosa I. Korzystając ze znajdującego się tam komputera po prostu dezaktywuj opaskę o numerze 0913.

Po wprowadzeniu identyfikatora wybierz kolejno trzy dostępne opcje, a więc odtworzenie, przeniesienie i usunięcie pliku dźwiękowego. Po chwili misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami