Trailer platformowego Little Nightmares sugeruje DLC

Zagramy chłopcem?

Platformówka Little Nightmares spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród graczy i recenzentów, więc nie powinno dziwić, że Bandai Namco zechce dodatkowo zarobić na tytule - zapewne za pomocą DLC.

W weekend w sieci opublikowano nowy trailer produkcji o wiele mówiącym tytule „Pochwały... i nie tylko”. Materiał wideo służy głównie jako podsumowanie ocen z całego świata, lecz na samym końcu jest krótkie ujęcie sugerujące - jak się wydaje - przyszłe treści.

Główna bohaterka gry - Six - spogląda przez tajemnicze okno, w którym widzi inną postać szykującą się do przygody. Fani sugerują więc, że w DLC wcielimy się w chłopca, z własną opowieścią na terenie surrealistycznego kurortu.

Podstawowa wersja Little Nightmares debiutowała 28 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

„Klimat zagęszcza się z każdym kolejnym etapem, a w miarę eksploracji odkrywamy coraz więcej tajemnic, choć wciąż mnóstwo pytań pozostaje bez odpowiedzi. To nietypowa, ale świetna - i krótka - historia” - napisał w recenzji Jerzy.

Główną bohaterką jest wspomniana, dziewięcioletnia dziewczynka Six, która zostaje porwana i zmuszona do pracy w podwodnym ośrodku wypoczynkowym The Maw, lecz wkrótce ucieka oprawcom.

Deweloperzy z Tarsier Studios postawili na mroczny klimat, pełen złowrogich cieni, dynamicznego oświetlenia, groteskowych postaci i scen rodem z sennego koszmaru.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami