Karty Grimoire nie wrócą w Destiny 2

Wiedza o uniwersum w grze, a nie poza nią.

Karty Grimoire znane z pierwszego Destiny nie powrócą w sequelu. Twórcy chcą tym razem, by informacje na temat świata znalazły się w grze, a nie poza nią.

Karty były specyficznym rozwiązaniem. Nie znajdujemy ich w świecie gry, w konkretnych lokacjach, ale odblokowujemy poprzez wykonywanie misji. Jedynym sposobem na przeczytanie informacji z karty Grimoire jest odwiedzenie swojego profilu na stronie Bungie.net.

Znajdźki te zawierają informacje dotyczące różnych elementów świata Destiny, poszerzają wiedzę na temat postaci, wydarzeń i historii uniwersum.

- Tym razem chcemy, by całe lore [wiedza o uniwersum - przyp. red.] było dostępne w grze. Chcemy, by ludzie dowiedzieli się więcej o świecie gry - podkreślił Steve Cotton, projektant świata Destiny w studiu Bungie.

- Cała historia jest opowiadana za pośrednictwem Przygód, za pośrednictwem postaci, które spotykamy, a także za pomocą kampanii fabularnej, a nawet elementów do przeskanowania.

Destiny 2 debiutuje 8 września na PS4 i Xbox One, a jakiś czas później także na PC. Fabuła skupi się na inwazji sił Kombinatu (w oryginale: Cabal) na główną siedzibę Strażników i próbie odzyskania domu przez bohaterów.

Gracze odwiedzą cztery nowe obszary - między innymi dwa księżyce, a także planetę rasy Vex. Nową lokacją na Ziemi będzie rozległe European Dead Zone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami