Prey - mapa: Dział psychotroniczny

Wszystkie sekrety trzeciego poziomu gry.

Do tego specyficznego miejsca dotrzesz nieprędko, choć drzwi prowadzące doń są łatwo dostępne z poziomu Holu Talosa I. Dział psychotroniczny jest związany z misją głównego wątku, w której pozyskujemy psychoskop. Opis tego zadania znajdziesz na następującej stronie - Prey - misja: Droga naokoło.

Układ pomieszczeń, choć wydaje się być bardzo prosty, w praktyce przypomina nieco labirynt. Łatwo tu o nagłe zgubienie się czy też zmierzanie w niewłaściwym kierunku, głównie przez systemy korytarzy bazujących na okręgu. Małym pocieszeniem może być fakt, że nie znajduje się tu zbyt dużo groźnych przeciwników, nawet w końcowej fazie gry. Głównie za to przeszkadzać tu będą liczne mimy.

Poziom 1

Najwięcej tajemnic, a przez co też przydatnych przedmiotów czy miejsc, kryje pierwszy poziom Działu psychotronicznego. Odnajdziesz tu wiele neuromodów czy ulepszających układów, dzięki któremu urozmaicisz swój kombinezon czy też uzyskany psychoskop.

Znajdują się tu także karty dostępu, które będą pomocne w wejściu do zablokowanych pomieszczeń. Aby jednak dostać się do pomieszczenia kostnicy, gdzie się znajdują, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż latający tam operator wpuści cię do środka, co często może zająć nawet kilka minut.

066

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Możesz tu także zauważyć Stację Zwierciadła, do której jednak dostęp jest możliwy tylko i wyłącznie z poziomu drugiego, który przedstawiamy poniżej.

Poziom 2

To właśnie tutaj znajduje się wspomniane wyżej wejście, prowadzi przez Gabinet dyrektora, do którego dostaniesz się wraz z postępami kampanii fabularnej. Warto zapamiętać tę lokację, gdyż może powstać konieczność powrotu do niej w ramach zadania Sprzątacz.

067

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Drugi poziom jest nawet bardziej skomplikowany od pierwszego, ale warto zaglądać tu w każdy możliwy zakątek. Warto tu też korzystać z modułu recyklingowego, fabrykatora czy też zasobników z operatorami, głównie inżynieryjnymi.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Prey - mapa: Hol Talosa I

Poziom 3

Najwyższy poziom jest już mniej skomplikowany, bo znacznie mniejszy. To przede wszystkim miejsca przeprowadzania różnego typu eksperymentów.

068

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Klasycznie już możesz tu zyskać kilka neuromodów, a także odkryć nagrania na TranScribe. Warto również zajrzeć do kliniki oraz pozyskać umiejscowione w dwóch miejscach apteczki na ścianach. Z natury jest to dość spokojny poziom, jednak w końcowej fazie gry spotkasz tu silniejszych przeciwników. Warto o tym pamiętać, dlatego nie strać czujności i wchodź na trzeci poziom zawsze przygotowany do walki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami