Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w sieciowym Destiny 2

Mnóstwo strzelania.

Bungie zaprezentowało pierwsze ujęcia rozgrywki z zapowiedzianego w marcu Destiny 2 - kontynuacji wydanej w 2014 roku strzelanki z elementami MMO.

Udostępniony przez deweloperów materiał pokazuje fragment misji zatytułowanej Homecoming. W zadaniu postać gracza próbuje odeprzeć atak Czerwonego Legionu na ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi.

01
Nie zabraknie płomieni i wybuchów

Nie obyło się oczywiście bez strzelania do przeciwników kierowanych przez sztuczną inteligencję. W trakcie walki skorzystano zarówno z broni palnej, jak i zdolności specjalnych.

Misję podzielono na dwie różne części. Pierwsza rozgrywa się na lądzie, gdzie postać stawia czoła najeźdźcom, starając się dotrzeć do statku kosmicznego. Druga umiejscowiona jest już na pokładzie okrętu, na którym nie zabrakło potyczki z silniejszym bossem.

Podczas przygotowanej przez twórców kampanii fabularnej zwiedzimy „nieznane zakątki” Układu Słonecznego. Trafimy nie tylko na Ziemię, ale też księżyce Tytan i Io oraz tajemniczy świat Nessus.

Poza zadaniami koncentrującymi się na historii pojawią się znane z poprzedniej części misje typu Strike. Do tego rywalizacja w ramach Crucible.

Bungie opublikowało również zwiastun składający się w dużej części z fragmentów, które pokazano w materiale przedstawiającym misję Homecoming.

Nad projektem pracuje większość deweloperów ze studia Bungie, co oznacza w sumie ponad 750 osób. Zespół wspomaga nie tylko Vicarious Visions, ale także ekipa High Moon Studios (odpowiedzialnych choćby za Transformers: Wojna o Cybertron).

Destiny 2 ukaże się 8 września w wersji z polskim dubbingiem. Gra trafi na PS4 i Xbox One, a także na PC - to o tyle ważne, że pierwsza część nie była dostępna na komputerach. Twórcy nie przygotowują tym razem edycji PS3 i X360.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami