Overwatch świętuje pierwszą rocznicą premiery z wersją GOTY

Jest też darmowy weekend.

Sieciowa strzelanka Overwatch ukazała się 24 maja ubiegłego roku. W związku ze zbliżającą się rocznicą Blizzard szykuje szereg atrakcji, w tym wydarzenie specjalne w grze oraz odsłonę GOTY w sklepach.

Impreza o nazwie Overwatch Anniversary wystartuje na serwerach w przyszły wtorek, 23 maja. Potrwa do 12 czerwca. Nie wiemy jeszcze, czego dokładnie możemy spodziewać się w tym okresie, lecz szczegóły mamy poznać w przyszłym tygodniu, w ramach specjalnej prezentacji w Nowym Jorku.

Co więcej, w okresie od 26 do 29 maja odbędzie się także weekend z darmowym dostępem do gry, na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PS4 i Xbox One.

W sklepach pojawią się także pudełka z Overwatch: Game of the Year Edition, zawierające podstawową wersję gry oraz szereg cyfrowych bonusów: 10 skrzyń ze skórkami i innymi przedmiotami kosmetycznymi oraz skórki dla postaci.

Do tego elementy do wykorzystania w innych grach: Tracer do Heroes of the Storm, mały Winston jako pet w World of Warcraft, skrzydła Mercy do Diablo 3, portrety do StarCraft 2 oraz paczka kart do Hearthstone.

Blizzard pochwalił się w kwietniu, że tytuł przyciągnął już ponad 30 milionów graczy. Dla porównania - w październiku ubiegłego roku informowano, że produkcja zainteresowała 20 milionów osób. Mamy więc do czynienia ze znacznym wzrostem na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami