Nietypowa bijatyka Arms - nowe postacie, tryby i testy beta

Zbiór informacji.

Nintendo przeprowadziło wczoraj wieczorem prezentację poświęconą bijatyce Arms na Switch. Poznaliśmy szereg nowych detali na temat nietypowej produkcji.

Co chyba najważniejsze, tryby wieloosobowe sprawdzimy podczas dwóch testów beta. Pierwszy startuje 26 maja w USA, otwiera się na resztę świata dzień później i kończy 28 maja.

1
Twintelle, jedna z nowych postaci

Druga faza odbędzie się w następny weekend, startując 2 czerwca w Ameryce Północnej, z międzynarodowym dostępem od 3 czerwca i finiszem dzień później. Potrzebne pliki ściągać można już teraz, za pośrednictwem eShopu.

Jednocześnie poinformowano, że plejada postaci rozszerzyła się o trójkę wojowników: gwiazda filmowa Twintelle atakuje nie za pomocą ramion, lecz włosów; Kid Cobra stawia na dynamiczny taniec podczas walki, a Byte & Barq to współpracujący duet, złożony z robota i jego równie mechanicznego pieska.

Ujawniono również tryby rozgrywki, poza tym już znanym, czyli potyczkami „jeden na jednego” na podzielonym ekranie. Większość nowości bazuje na kooperacji i walce w parach.

W Team Fight jesteśmy „przywiązani” do oponenta i musimy uważać na ataki, ponieważ te mogą zranić także kolegę z drużyny. V-Ball oraz Hoops to wariacje na temat klasycznych sportów. Pierwszy to siatkówka z ładunkiem wybuchowym zamiast piłki, a drugim do kosza musimy wrzucić przeciwnika.

Jest też Skillshot dla pojedynczego gracza, gdzie celem jest walka z kolejnymi falami wrogów. Do tego Arms Test do testowania umiejętności, a także tryb treningowy.

Nintendo dodało także, że tytuł doczeka się darmowych aktualizacji po premierze, w tym kolejnych wojowników, aren i broni - wzorem Splatoon.

Arms to nietypowa bijatyka, w której wojownika obserwujemy zza pleców. Wszystkie postacie zadają ciosy na dużym dystansie, co też wpływa na wyjątkowy charakter rozgrywki.

Premiera 16 czerwca, tylko na Nintendo Switch.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami