Prey - zadanie poboczne: Znikający trup

Docieramy do kajuty Bellamy'ego.

Tę misję poboczną możesz odblokować stosunkowo szybko, bo zaraz po rozpoczęciu głównego wątku gry, gdy docierasz do pierwszych biurowych pomieszczeń Talosa I. Na komputerze należącym do Jovana Gravilovica odczytaj wiadomości e-mail, przy której temacie znajduje się ikona czerwonego wykrzyknika.

Twoim głównym celem jest odnalezienie ciała niejakiego Bellamy'ego oraz pobranie jego karty dostępu do jego kajuty. Już na samym początku musisz wiedzieć, że kajuty załogi będą dostępne dopiero od znacznych postępów w kampanii fabularnej.

W głównym wątku gry dotrzesz bowiem do lokacji nazwanej Arboretum. Stanie się to w ramach misji Droga naokoło. Stamtąd można dotrzeć do wspomnianych kwater. Zanim jednak się to stanie, musisz przedostać się do Centrum urazowego, czyli pomieszczenia na drugim poziomie lokacji Hol Talosa I. Pomocna może okazać się nasza mapa - Prey - mapa: Hol Talos I.

Skorzystaj ze znajdującego się tam komputera, z którego możesz pobrać mapę obszaru - jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś - oraz odczytaj obie wiadomości elektroniczne. Jeśli chcesz ruszyć misję naprzód, musisz udać się do Działu psychotronicznego, do którego dotarcie jest również możliwe z poziomu Holu Talosa I.

053
Dotarcie do kostnicy jest możliwe, gdy będziesz trzymał się znaków z napisami Morgue.

Znajdując się tam przechodzimy na sam koniec lokacji, skąd musimy skorzystać z szybu grawitacyjnego widocznego na powyższym obrazku, naprzeciwko przeszklonego pomieszczenia. Szyb prowadzi do kostnicy.

Tam znajduje się pomieszczenie, w którym można znaleźć zwłoki Sylvaina Bellamy. Co ciekawe, nawet jeśli nie posiadasz karty dostępu do pomieszczenia, wejście jest możliwe nawet bez używania mocy z neuromodów. Wymagane jest jednak uzbrojenie się w cierpliwość - w okolicy lata przyjazny operator, który od czasu do czasu otwiera drzwi, co możemy wykorzystać na swoją korzyść i wejść szybko do środka.

Przy ciele leżącym na wózku znajduje się poszukiwana karta dostępu do kajuty. Posiadając ten przedmiot zmierzamy do Arboretum, najlepiej cofając się do Holu Talosa I i używając odblokowanej wcześniej głównej windy. Czeka cię zatem dość długa droga, dlatego nie trać czujności, gdyż w każdym momencie możesz natknąć się na przeciwników.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Po dotarciu do Kwater załogi skręcamy na rozwidleniu w prawo, do Kajut załogi B. Interesujące nas drzwi znajdują się od razu po prawej stronie i oznaczone są nazwiskiem S. Bellamy oraz numerem 108. Wchodzimy do środka, a po chwili misja aktualizuje się i zakańcza.

Oczywiście wskazane jest spenetrowanie całego pomieszczenia w poszukiwaniu cennych przedmiotów. Znajdują się tu na przykład trzy neuromody, choć warto też dokładnie przejrzeć zawartość komputera, dzięki czemu odblokujesz pewne umiejętności.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami