DLC Fallen Ghosts do Ghost Recon Wildlands debiutuje 30 maja

Fabularny dodatek.

Ubisoft ogłosił, że drugi większy dodatek do sieciowej strzelanki Ghost Recon Wildlands ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Datę premiery Fallen Ghosts dla posiadaczy przepustek sezonowych ustalono na 30 maja.

Pierwsze rozszerzenie koncentrowało się na akcji za kierownicą pojazdów, lecz teraz helikopter z postaciami graczy rozbija się w czasie przelotu na kolejną misję. Co więcej, śladem Duchów wyrusza elitarny oddział specjalny przeciwnika.

1
Los Extranjeros

Fabularnie Fallen Ghosts będzie bezpośrednią kontynuacją podstawowej kampanii Ghost Recon Wildlands. Po upadku kartelu Santa Blanca, siły militarne Unidad mają problemy ze stabilnością, więc w fikcyjnej Boliwii wybucha wojna domowa.

Państwo stara się przywrócić porządek, więc rekrutuje każdego chętnego. Takie podejście przyciąga jednak także podejrzany element, w tym najemników, byłych członków kartelu i przestępców z okolicznych krajów.

Jest też frakcja o nazwie Los Extranjeros (Obcokrajowcy). Ich celem jest właśnie wyeliminowanie amerykańskich agentów na terenie Boliwii. Ewakuacją zajmują się Duchy, lecz ich helikopter zostaje zestrzelony w środku dżungli.

Kampania Fallen Ghosts składa się z piętnastu misji, z ogólnym celem wyeliminowania czterech nowych bossów w trzech regionach. Walczymy na bagnach i w dżungli, przy przewadze liczebnej po stronie przeciwnika. Aby było nieco „bardziej intensywnie”, zmodyfikowano system pogodowy.

2
O jeden most za daleko

Dodatek zapewni postacie na 30. poziomie doświadczenia i z wszystkimi głównymi umiejętnościami, a maksymalny limit rośnie do 35. Jest też dziewięć kolejnych talentów, jak dłuższe pływanie pod wodą czy wyostrzone zmysły, z automatycznym oznaczaniem każdego, kto do nas strzela.

Nie zabraknie też nowych broni, w tym karabinu i kuszy. Do tego atrakcje poboczne z nagrodami. Twórcy balansują też wyższe poziomy trudności i umożliwią wyłączenie HUD-u.

Fallen Ghosts debiutuje 30 maja dla posiadaczy przepustek sezonowych oraz 6 czerwca jako samodzielny dodatek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami