Prey - ekwipunek: układy psychoskopu

Wszystko o ulepszeniach psychoskopu.

Podczas misji głównego wątku Droga naokoło zdobędziesz pewien przedmiot o nietypowej nazwie. Jest to Psychoskop i stanowi formę hełmu. Posiada jednak zdecydowanie więcej zastosowań, niż tylko ochrona głowy głównego bohatera gry Prey.

Podobnie jak w przypadku ulepszeń kombinezonu, tak samo w psychoskopie dostępne są na początku tylko dwa gniazda mogące pomieścić odnajdywane w świecie gry układy. Jeśli chcesz zwiększyć ich liczbę, powinieneś pomyśleć o rozwinięciu odpowiedniej umiejętności.

Układy psychoskopu również nie zabierają miejsca w ekwipunku, dlatego gdy tylko natrafisz na któryś z nich, zbieraj go i testuj niezależnie od tego, jaki styl gry preferujesz. Ulepszenia posiadają bardzo różnorodne zastosowania, ale sam psychoskop służy także do innych rzeczy - pobiera informacje o obcych, dzięki czemu walka z nimi staje się łatwiejsza, podpowiadając nam ich słabsze strony.

Odblokowuje także kolejne umiejętności, w które możemy zainwestować nasze neuromody. Więcej o tym procesie przeczytasz na stronie naszego poradnika - Prey - neuromody: Energia, Przemiana, Telepatia.

Aby wywołać okno układów psychoskopu, należy otworzyć w dowolny sposób menu ekwipunku, a następnie przejść o dwie zakładki w prawo. Czynność wykonana poprawnie powinna przedstawić ci widok podobny do poniższego obrazka.

043
Okno układów psychoskopu.

1. W tym miejscu widoczna jest lista wszystkich układów psychoskopu. Jeżeli kropka po lewej strony od nazwy jest koloru białego, oznacza to, że układ jest zainstalowany w danej chwili. Jeśli chcesz go odinstalować, po prostu kliknij na jego nazwę dwukrotnie. Podobnie ma się sprawa z procesem instalacji.

2. Tutaj odnajdziesz nazwę i krótki opis podświetlonego na liście układu. Daje duży obraz na to, czego można się spodziewać po danym ulepszeniu, jednak najlepiej jest go przetestować po prostu w praktyce.

3. Ikona tego typu oznacza, że w danym gnieździe psychoskopu zostało zainstalowane ulepszenie. Ich kolejność nie ma najmniejszego znaczenia i jest dobierana automatycznie przez grę.

4. Jeżeli kwadrat jest pusty, oznacza to, że możesz tu zainstalować kolejny układ. Jeżeli widnieje tu symbol kłódki, będziesz musiał zainwestować neuoromody, chcąc wykorzystać więcej układów psychoskopu.

Najlepsze układy psychoskopu

Jednym z pierwszych układów, które zdobędziesz, jest Wykrywacz mimów, dzięki któremu będziesz mógł zauważyć wielu podstawowych nieprzyjaciół, zanim cię zaatakują. Niestety, ulepszenie nie działa na mimy, które udają inne przedmioty za pomocą specjalnej zdolności.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Prey - ekwipunek: przedmioty i ulepszanie broni

- Prey - ekwipunek: układy kombinezonu

Jeśli lubisz korzystać z mocy obcych, istotna będzie regeneracja punktów psi. Wspomoże cię w tym Ładowarka psychoaktywna S-i286. Gdy znajdziesz taki przedmiot i korzystasz z mocy psionicznych, zdecydowanie powinieneś zainstalować to ulepszenie. Podobnie można wypowiedzieć się o wszelkich rodzajach Optymalizatorów, które redukują zużycie psi.

Najlepszym sposobem na dopasowanie najlepszych układów naszego psychoskopu jest po prostu ich testowanie za każdym razem, gdy odkryjemy nowy przedmiot tego typu. Nie niesie to za sobą żadnych dodatkowych kosztów, dlatego możesz eksperymentować do woli.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami