Budowa kolonii w Oxygen Not Included wkrótce w Early Access

Choć gra jest już na Steamie...

Klei Entertainment - twórcy Mark of the Ninja czy Don't Starve - już 18 maja opublikują na Steamie strategię Oxygen Not Included. Tytuł trafi do programu Early Access.

Warto dodać, że produkcja jest już dostępna na PC, ponieważ od jakiego czasu twórcy sprzedają w sklepie Valve... wersję alpha za 20 euro (ok. 85 zł), czym wywołali już pewne kontrowersje.

1
Piękna kolonia

Kolejny „debiut” oznacza wzrost ceny do 25 euro (ok. 106 zł), lecz posiadacze jakiejkolwiek innej gry od Klei otrzymają 20 procent zniżki.

Zadaniem gracza w Oxygen Not Included jest budowa i rozwój podziemnej, kosmicznej kolonii, nieco w stylu popularnego RimWorld czy innych gier tego typu. Główną innowacją jest fakt, że akcję obserwujemy nie z góry, lecz w rzucie z boku.

Jednocześnie 18 maja zadebiutuje także kolejna większa aktualizacja treści, wprowadzająca szereg nowych przedmiotów i budynków czy osobowości oraz cech dla naszych kolonistów.

Najważniejsze w łatce jest jednak rozbudowanie systemu rolnictwa, z irygacją i związaną z tym infrastrukturą, a także idealnymi warunkami do uprawy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami