Trailer przypomina o jutrzejszym debiucie gry akcji Prey

Plus: o braku dema na PC.

Bethesda opublikowała jeszcze jeden zwiastun gry akcji Prey. To już chyba ostatni materiał wideo, przypominający o jutrzejszej premierze najnowszej produkcji studia Arkane Austin na PC, PS4 i Xbox One.

Raczej chaotyczny zwiastun stara się przedstawić wszystkie ważniejsze elementy w ramach jednej minuty, z założeniami fabuły, spojrzeniem na kosmitów i scenami walki.

Do tego przeróżne modyfikacje, umiejętności i talenty głównego bohatera lub bohaterki, pozbawiony grawitacji tunel stacji kosmicznej oraz wiele innych.

Tymczasem deweloperzy wyjaśnili, dlaczego Prey nie otrzymało wersji demo na PC, pomimo udostępnienia próbnej odsłony na PS4 oraz Xbox One.

Jak zapewnił szef Arkane, Ralph Colantonio, w rozmowie z serwisem AusGamer, wszystko rozbija się o kwestię „alokacji zasobów” studia.

1
Kosmici w akcji

- Nie mogliśmy wydać dema zarówno na PC, jak i na konsolach. Musieliśmy wybrać - przyznał menedżer. - Poza tym, na PC jest Steam, gdzie można zwrócić grę w pierwszych dwóch godzinach rozgrywki. To prawie jak demo.

Zobacz: Prey - Poradnik, Solucja

Akcja Prey osadzona jest w przyszłości. Gracz wciela się w bohatera lub bohaterkę o imieniu Morgan Yu (wybór płci nie wpływa na nic, poza wyglądem postaci).

Yu rozpoczyna przygodę na Ziemi, ale szybko opuszcza ją, by dotrzeć na stację kosmiczną Talos I. Tam przechodzi serię testów, które mają ocenić jego przystosowanie do nowych okoliczności.

Pewnego dnia, gdy Morgan Yu przybywa na miejsce, kosmici wydostają się z izolacji. Atakują załogę stacji badawczej i stopniowo przejmują kontrolę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami