Outlast 2 - Rozdział 5: Księga Kapłańska - tunele, odnalezienie Lynn

Jak przedostać się przez kopalniane tunele, uciec przed nowym wrogiem i odnaleźć Lynn.

Gdy winda zatrzyma się na poziomie 800ft, wyjdź z niej i obejdź dookoła. Zejdź na dół i błyskawicznie wyskocz wyjściem naprzeciwko. Po chwili winda runie w dół, nagraj szczątki windy, aby otrzymać wpis. Jeżeli potrzebujesz, podnieś bandaż, następnie rusz tunelem przed siebie. Od razu po lewej stronie odnajdziesz baterię, zaś po prawej ścieżkę prowadzącą dalej. Idąc cały czas przed siebie po chwili znajdziesz rozdzielającą się drogę - najpierw skręć w lewo, aby odnaleźć list. Udaj się teraz w przeciwnym kierunku, przepłyń pod zawalonym miejscem, a następnie skręć w prawo.

Opis przejścia poprzedniego rozdziału znajdziesz tutaj - Outlast 2 - Rozdział 4: Księga Sędziów - sala komputerowa, demon.

Zejdź po drabinie w dół i udaj się przed siebie. Skręć pierwszym przejściem w prawo, aż zauważysz obdartego ze skóry człowieka. Nagraj go, aby otrzymać wpis fabularny. Idź tunelem dalej przed siebie, aż po lewej stronie zauważysz pochodnie. Tam przejdź wąskim tunelem, wespnij się na górę a następnie zeskocz. Znajdziesz się w nowych kompleksach tuneli, skręć najpierw w prawo i od razu w lewo, aby podnieść baterie. Potem wróć i idź tym razem w drugą stronę za zamknięte drzwi.

Outlast501
W tym miejscu odnajdziesz trzy rozgałęzienia, a prawidłowa ścieżka prowadzi w prawo.

Drzwi z przodu są zamknięte, dlatego skręć w prawo, gdy zauważysz kolejne drzwi pod żadnym pozorem nie otwieraj tych z lewej strony. Skończy się to śmiercią. Po prawej stronie nie znajdziesz nic specjalnego, dlatego udaj się przed siebie. Po chwili zauważysz, że na ścianach jest pełno przywiązanych ciał. Nagraj to, aby otrzymać wpis. Następnie idź dalej przed siebie, a po chwili wyskoczą na ciebie przeciwnicy. Odwróć się szybko i biegnij do momentu z drzwiami po obu stronach tunelu.

Otwórz drzwi po lewej stronie i biegnąc do samego końca skręć w prawo, a zauważysz wyrwę w ścianie. Przejdź przez nią, a znajdziesz się w poznanym już wcześniej miejscu. Teraz szybko biegnij do miejsca z tapetą z ciał, nie zważając na przeciwników. Dobiegniesz do torów, skręć w prawo i zejdź schodami na dół. W tym pomieszczeniu znajduje się bandaż, następnie wróć do rozwidlenia dróg na torach.

Outlast502
Przesuń wózek do tyłu tak, abyś odblokował przejście. Następnie po prawej stronie idź za płotem i wyjdź dziurą z drugiej strony.

Za wózkiem znajduje się przejście, pod którym musisz się przeczołgać, a następnie idź przed siebie, a znajdziesz list. Następnie wejdź do korytarza widzianego wcześniej i zacznij się czołgać. Skręć w prawo i zbiegnij po schodach w dół. Nagraj altanę, która znajduje się za drzwiami i idź cały czas przed siebie. W pewnym momencie będziesz musiał zeskoczyć w dół, zrób to, a pojawi się krótki przerywnik.

Natychmiast zacznij uciekać jedynym otwartym tunelem po lewej stronie. Biegnąc cały czas przed siebie nie odwracaj się. W pewnym momencie droga się zawali, wycofaj się nieco i przeciśnij się za drewnianą ścianą. Później skręć w lewo i idź cały czas wodą, aż nie zauważysz rozwidlenia. Skręć w prawo i dojdź do samego końca i skręć w lewo. Po prawej stronie zauważysz przejście, które na ten moment jest zablokowane z powodu elektryczności. Idąc dalej prosto znajdziesz wąską lukę, pod którą musisz przejść. Zanim jednak to zrobisz, włącz mikrofon i posłuchaj, czy nie zbliża się przeciwnik.

Po chwili wypłyń po drugiej stronie i szybko skręć w prawo wyłączając dopływ elektryczności. Następnie odwróć się i biegnij cały czas przed siebie, aż po lewej stronie zauważysz drewnianą zabudowę. Wejdź w tamto miejsce i wyłącz ponownie prąd. Teraz twoim zadaniem jest dostać się do wcześniej widzianego przejścia. Gdy będziesz pewny, że przeciwnika nie ma po drodze, biegnij poznaną wcześniej ścieżką, zanurkuj pod luką w drewnianej ścianie i skręć szybko w lewo.

Gdy zauważysz przepaść, skocz nad nią, a wylądujesz bezpiecznie po drugiej stronie. Przeczołgaj się i skręć w lewo, zauważysz wózek górniczy. Popchnij go i biegnij przed siebie. Wejdź w interakcję z wajchą, aby przesunąć ruch torów. Następnie cofnij się z wózkiem do miejsca, z którego pierwszy raz go spychałeś. Zepchnij go ponownie, a otworzysz nowe przejście. Przejdź pod nim, a następnie skręć w lewo a potem w prawo. Zauważysz tam drewniane belki i drabinę, po której musisz zejść.

Idź tunelem, nad którym widnieje napis „Danger” i zacznij biec przed siebie, skradając się pod tunelami. Musisz przechodzić jak najszybciej, ponieważ będzie gonił cię wcześniej poznany wróg. Na rozwidleniu wybierz drogę po lewej stronie, a następnie szybko skręć w prawo. Tam będziesz musiał przechodzić po belkach, niestety z ostatniej zostaniesz zrzucony w dół. Gdy spadniesz, poszukaj źródła światła i biegnij w jego kierunku, po chwili znowu ześlizgniesz się w dół.

Outlast503
Nie wchodź na drabinę od razu - przejdź za nią i trzymaj się ściany, po chwili odnajdziesz lukę w skałach. Przejdź przez nią, a odnajdziesz kolejny list.

Następnie wejdź po drabinie do góry i przeczołgaj się pod wąskim przejściem. Teraz ponownie wejdź na dwie drabiny i skręć w lewo. Zeskocz na niżej widoczną belkę, a na jej końcu wejdź na zabezpieczania powyżej. Teraz wskocz ponownie do góry i idź dalej przed siebie. Po drodze odnajdziesz ostatni list z tego rozdziału, przeczytaj go i idź dalej jedyną drogą. Po krótkim filmiku ponownie pojawisz się w szkole.

Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Następnie: Outlast 2 - zakończenie: Rozdział 6 - Apokalipsa

Podążaj z Jessiką, w pewnym momencie zostaniesz wyrzucony z sali lekcyjnej. Idź w kierunku wyjścia, gdy usłyszysz krzyki Jessiki, biegnij w jej kierunku. Podążaj cały czas za jej głosem, aż w końcu ją odnajdziesz. Po chwili pojawisz się w realistycznym świecie. Musisz uciekać przed wrogami, odwróć się i biegnij cały czas przed siebie. W pewnym momencie zauważysz Lynn przy wyjściu z kopalni.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami