Trailer Marvel vs. Capcom: Infinite prezentuje fragmenty rozgrywki

Wojna bohaterów.

Deweloperzy z Capcomu opublikowali nowy trailer Marvel vs. Capcom: Infinite. W przeciwieństwie do zwiastuna trybu fabularnego, dzisiejszy materiał prezentuje gameplay.

Film pozwala przyjrzeć się ciosom i atakom postaci takich jak Thor, Chun-Li, Hulk, Hawkeye, Ultron, Strider i Chris Redfield. Inni wojownicy, którzy pojawią się w grze to między innymi Kapitan Marvel, Ryu, Kapitan Ameryka, Mega Man X czy Iron Man.

Twórcy nie zaprezentowali w oficjalnym materiale interfejsu, który pojawił się w filmach z nieoficjalnych źródeł i został raczej chłodno przyjęty przez fanów serii.

Marvel vs. Capcom: Infinite debiutuje 19 września na PS4, Xbox One i PC.

Dwuwymiarowa bijatyka stawia na potyczki drużyn - gracz wybiera przed rozpoczęciem meczu nie jedną, a dwie postacie. W poprzedniej odsłonie można było korzystać nawet z trzech wojowników.

Szczegóły dotyczące rozgrywki nie są jeszcze znane, ale ujawniony gameplay sugeruje, że projektanci wzorowali się na elementach mechaniki ze wszystkich poprzednich odsłon serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami