Dawn of War 3 - rasy: Space Marines

Najlepsze wskazówki dotyczące rasy.

Marines stawiają w pierwszej kolejności na wytrzymałość - ich oddziały są w stanie przyjąć na siebie całkiem sporo, nim pancerze zaczną ustępować. To oddziały, które mają w pierwszej kolejności ustać podczas dłuższych starć i czekać na potencjalne wsparcie.

Grając ludźmi nie możesz zapominać o jednej przewadze, jaką dysponują nad innymi frakcjami, możliwością zrzucania oddziałów bezpośrednio na pole bitwy.

Po rozpoczęciu meczu, kiedy wyprodukujesz pierwsze jednostki mające zająć punkty kontrolne warto jak najszybciej przygotować jeden oddział do zrzutu - w ten sposób podczas początkowych potyczek nie tylko będziesz w stanie wstawić do walki żołnierzy w najwygodniejszym dla ciebie miejscu, ale także potencjalnie rozbijesz zgrupowanie wrogów samym lądowaniem.

001

Marines są silniejsi, gdy walczą zasięgowo, warto jednak mieć pod ręką oddziały zdolne przyjąć na siebie szarżę orków lub „zluzować” związanych walką wręcz towarzyszy. Szturomowi Marines z ich zdolnością do wskakiwania do walki oraz wyjątkowo wytrzymały drednota spełnia się świetnie w tej roli.

Jedną z kluczowych jednostek dla Marines są dewastatorzy, ze względu na ich możliwość adaptacji - ciężkie boltery lub działka laserowe, które można wykupić dla nich jako ulepszenie pozwalają w pewnym stopniu dostosować się do tego, co wystawi przeciwnik.

Spis treści: Dawn of War 3 - poradnik i najlepsze porady

Zobacz też:

- Dawn of War 3 - rasy: Orkowie

- Dawn of War 3 - rasy: Eldar

Jeżeli podczas rozgrywki uda ci się zbudować i utrzymać solidną armię, warto zastanowić się nad wsparciem jej dalekosiężnymi czołgami Huragan. Nie mają co prawda siły niszczenia, jaką oferują zdolności specjalne poszczególnych ras, mimo to potrafią jednak wyrządzić spore szkody na polu bitwy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami