Outlast 2 - Rozdział 2: Księga Hioba - Nagrania

Lokalizacja wszystkich nagrań z drugiego rozdziału.

Oto kolejna strona z nagraniami w Outlast 2. Jest to jeden z dwóch rodzajów sekretów, zaraz po listach, które to z kolei publikujemy na oddzielnej stronie. Tym razem przedstawiamy wam nagrania z drugiego rozdziału gry, czyli Księgi Hioba. Przypominamy, że aby nagranie zostało zaliczone, musisz skierować kamerę na konkretną scenę i poczekać, aż czerwony pasek załaduje się w pełni.

Nagrania - rozdział 2

1) Droga do starej kopalni - Po koszmarze znajdziesz się na drodze schodzącej do kopalni, nagraj jej widok aby odblokować wpis.

Outlast201N

2) Szarańcza - Aby otrzymać ten wpis, musisz nagrać latające owady w trakcie przechodzenia przez drewniany most.

Outlast202N

3) Choroba, niech Bóg błogosławi - Po upadku z mostu podążaj cały czas strumykiem przed siebie, aż w końcu dotrzesz do blokady z napisami i ciałami. Nagraj to miejsce.

Outlast203N

4) Symbiotyczny - W momencie, gdy uciekasz przez wioskę trędowatych, za drugim listem zauważysz bramę. Za nią Nick morduje innych ludzi - nagraj go, aby otrzymać wpis fabularny.

Outlast2044N

5) Choroba w Św. Sybilii - Gdy pojawisz się ponownie w szkolnym koszmarze, nagraj zdarzenie po interakcji z komputerem. Zauważysz w nim Jessikę.

Outlast204N

6) Pęknięcia - Omijając stołówkę, skręć w lewo i biegnij cały czas przed siebie. W końcu po lewej stronie zauważysz otwarty pokój. Wejdź do środka i nagraj pęknięcia na ścianach.

Outlast205N

7) Klapa - Po wydostaniu się z grobu skręć w lewo i biegnij, aż nie dojdziesz do drucianego płotu kolczastego.

Outlast206N

8) Wisielec - Po wydostaniu się z grobu odnajdziesz opuszczone namioty. Biegnąc dalej zauważysz powieszonego człowieka, którego musisz nagrać, aby otrzymać wpis.

Outlast207N

Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Outlast 2 - Rozdział 2: Księga Hioba - Listy

9) Póki śmierć nas nie rozłączy - Po upadku z dużej wysokości, nagraj martwego przeciwnika pod kłodami, aby otrzymać wpis.

Outlast208N

10) Korzenie i gałęzie - W trakcie koszmaru nagraj wydarzenie, które będzie miało miejsce w stołówce.

Outlast209N

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami