Darmowe, fabularne DLC do Resident Evil 7 notuje opóźnienie

Poczekamy na Not a Hero.

Przedstawiciele Capcomu poinformowali w specjalnym komunikacie wideo, że fabularne DLC do Resident Evil 7 - zatytułowane Not a Hero - jednak nie ukaże się wiosną tego roku, jak dotychczas planowano.

Nie podano niestety, kiedy można spodziewać się rozszerzenia.

1
Odświeżony Chris

Producent Masachika Kawata oraz reżyser Koshi Nakanishi tłumaczą w oświadczeniu, że powodem opóźnienia jest chęć podniesienia jakości dodatku.

- Pracowaliśmy bardzo ciężko nad przygotowaniem DLC na wiosnę i byliśmy bardzo blisko ukończenia. Jednak wyjątkowo ciepłe przyjęcie Resident Evil 7 sprawiło, że uznaliśmy, iż dodatek nie spełni wysokich oczekiwań - tłumaczą twórcy.

- Naszym celem dla tych treści jest dorównanie jakością podstawowej wersji gry, więc potrzebujemy więcej czasu na zrealizowanie tych założeń - dodaje Kawata.

Deweloperzy zapewniają, że Not a Hero nadal będzie oczywiście oferowane za darmo. Obecnie trwają podobno prace nad jeszcze jednym DLC, które ukaże się równolegle.

Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, jedną z głównych postaci w rozszerzeniu będzie sam Chris Redfield, bohater bardzo dobrze znany wszystkim fanom serii.

Część miłośników cyklu powątpiewała jednak, że to rzeczywiście ta postać. Wątpliwości budził między innymi znacznie zmodyfikowany wygląd - Capcom ustosunkował się jednak do tych rozważań.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami