Outlast 2 - Rozdział 1: Księga rodzaju - Nagrania

Gdzie odnaleźć wszystkie nagrania z pierwszego rozdziału.

Nagrania i listy są fabularnym dodatkiem do gry, dzięki którym zapisujemy najważniejsze zdarzenia naszego bohatera w kamerze. Z listów dowiemy się trochę więcej na temat istniejących zwyczajów. Aby udokumentować nagranie w kamerze, należy skierować urządzenie na specyficzną lokację i poczekać, aż czerwony pasek załaduję się do końca. Listy zaś wystarczy tylko podnieść i przeczytać.

Na tej stronie skupiamy się na nagraniach dotyczących pierwszego rozdziału gry, czyli Księgi Rodzaju.

Nagrania - rozdział 1

1) Wrak - O zrobienie tego nagrania zostaniesz poproszony na samym początku gry. Jest ono wymagane i nie da się go pominąć.

Outlast001N

2) Ukrzyżowany pilot - Po zejściu ze skarpy, na której znajdował się helikopter, zauważysz żarzący się ogień w tle. Podejdź do tego miejsca i nagraj przywiązanego do pnia człowieka.

Outlast002N

3) Nieprawdopodobna osada - Chwilę po odnalezieniu pilota, zauważysz osadę i wiatrak. Nagraj to miejsce, aby otrzymać kolejny wpis do kamery.

Outlast003N

4) Pamięć o utraconym - Będąc w osadzie użyj trybu nocnego za domem, w którym znajdował się list na stoliku przed obrazem. Zwróć uwagę na płot ozdobiony lalkami i nagraj go.

Outlast004N

5) Kompleks budynków - Po oślepiającym białym świetle zaczniesz biec jedyną możliwą ścieżką. Zauważysz w końcu drogę oświetloną świecami, w tym miejscu zacznie się przemowa jednego z wrogów na temat Lynn. Nagraj to miejsce, aby otrzymać wpis.

Outlast005N

6) Notatka Jessiki napisana przed samobójstwem - Gdy przeniesiesz się ponownie do koszmaru w szkole, znajdziesz się w sali muzycznej. Nagraj tablicę, na której jest coś napisane kredą.

Outlast006N

7) Przesłuchanie - Gdy zostaniesz uratowany przez obcego człowieka, zaprowadzi cię do swojego domu. Tam po przespaniu się wróć na górę i nagraj jego ciało i miejsce dookoła.

Outlast007N

8) Ukrzyżowani heretycy - Aby otrzymać ten wpis musisz nagrać ukrzyżowanych ludzi za mostem, do którego dotrzesz płynąc przez rzekę.

Outlast008N

9) Tajemnicza kobieta - Podążając drogą na farmę, przed zablokowanym przejściem nagraj tajemniczą kultystkę.

Outlast009N

10) Martwe ptaki - Po wyjściu z obory idź drogą za kamiennym pomnikiem. Po chwili zabłyśnie oślepiające światło, wyjmij kamerę i nagraj tę lokację.

Outlast010N

11) Świątynia w jaskini - Po wspinaczce po skałach przejdź kompleksem jaskiń, na końcu drogi zauważysz wielki pomnik ptaka. Nagraj go, aby otrzymać następny wpis fabularny.

Outlast011N

12) Nowa brama świątynna - Po dotarciu do wioski nagraj widok na kaplicę w tle.

Outlast012N

13) Brama świątynna - Gdy już naprawisz windę i wjedziesz nią do góry, nagraj tablicę z napisem „Temple Gate”.

Outlast013N

14) Wisząca Jessica - Gdy po kontakcie ze studnią znajdziesz się ponownie w szkole, nagraj w tym miejscu powieszoną Jessicę.

Outlast014N

15) Sala wystawowa - Gdy obudzisz się z koszmaru, zaczniesz uciekać przed kanibalami. Gdy przesuwając regał zapewnisz sobie chwilowe bezpieczeństwo, znajdziesz za nim leżącą kobietę na łóżku.

Outlast015N

16) Czemu musisz umrzeć - Uciekając ponownie przed bandą kanibali, znajdziesz się w budynku, na którego piętrze jest sala lekcyjna z tablicą. Nagraj tablicę, aby otrzymać wpis.

Outlast016N

17) Kaplica - Po ucieczce przed kobietą z kilofem znajdziesz się w pobliżu kaplicy. Nagraj jej widok, aby otrzymać wpis.

Outlast017N

18) Tortury - Po przeprowadzonych torturach nagraj martwe ciała.

Outlast018N

Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Outlast 2 - Rozdział 1: Księga Rodzaju - Listy

19) Rzeźnia - W trakcie poszukiwania haka, dzięki któremu dostaniesz się do kopalni.

Outlast019N

20) Wisielec - Po pojawieniu się w kolejnym koszmarze nagraj rysunek wisielca namalowany na szkolnej ścianie.

Outlast020N

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami