Outlast 2 - Rozdział 1: Księga rodzaju - Listy

Gdzie odnaleźć wszystkie listy z pierwszego rozdziału.

Kolejny rodzaj sekretu w grze Outlast 2. Tym razem skupiliśmy się na przedstawieniu miejsc z listami. Niektóre z nich są widoczne niemal od razu, gdyż umiejscowione są w bardzo oczywistych miejscach, po inne trzeba zazwyczaj zboczyć z głównej ścieżki. Opis każdego z listów został okraszony obrazkiem, aby łatwiej się go odnajdywało.

Uwaga! Na poniższej stronie znajdują się już wszystkie listy do zebrania w tym rozdziale.

Listy - rozdział 1

1) Moja droga słodka Ellie - Odnajdziesz w domu, który znajduję się za wiatrakiem po prawej stronie po dotarciu do osady. Użyj trybu nocnego, aby odnaleźć wejście.

Outlast001L

2) Drogi ojcze - Odnajdziesz ponownie w domu, który znajduję się obok ciała z lalką. List leży na stoliku przed obrazem.

Outlast002L

3) Lament akuszerki - Odnajdziesz w piwnicy, do której dojść trzeba poprzez długą drogę w lesie.

Outlast003L

4) Ewangelia Knotha rozdz. 8 - Znajdziesz w szopie po konfrontacji z pierwszym przeciwnikiem. Aby się do niego dostać, należy przesunąć skrzynkę pod rozwaloną drabinę i wskoczyć do góry.

Outlast004L

5) Nadchodzące wizje - Odnajdziesz po momencie, w którym wrogowie zostają ogłuszeni przez białe światło. Leży na ziemi przy ciele kobiety.

Outlast005L

6) Nowa Ewangelia część 1 - Znajdziesz wchodząc do kościoła, za drzwiami po prawej stronie.

Outlast006L

7) Tajemnice Vala - Znajduje się w katakumbach kościoła. Znajdziesz tam miejsce przepełnione klatkami i ciałami. Na samym środku znajdywać się będzie dziura, a w niej list.

Outlast007L

8) Nowa Ewangelia część 2 - Odnajdziesz w domu na piętrze, zaraz po wyjściu z katakumb kościoła.

Outlast008L

9) List od Ethana - Znajduje się na stoliku obok łóżka w domu mężczyzny, który cię uratował. List pojawi się dopiero po śmierci mężczyzny.

Outlast009L

10) Ewangelia Knotha rozdz. 5 - Odnajdziesz w domu nad rzeką, obok spalonych heretyków.

Outlast010L

11) List od męża - Znajduje się po momencie, w którym uciekałeś w polach kukurydzy przed kultystami. Po przeskoczeniu przez barykadę idź w kierunku domów. Pod drzwiami jednego z nich znajdziesz list.

Outlast011L

12) Dziennik Vala część 1 - Odnajdziesz w oborze po wejściu drabiną do góry.

Outlast012L

13) Brama Świątynna Anima Cristi - Gdy już wyjdziesz z obory, zejdź drogą prowadzącą w dół. Na dole przy posągu znajdziesz następny list.

Outlast013L

14) Dziennik Vala część 3 - Odnajdziesz w domu za strumykiem, do którego wszedłeś dochodząc do wioski.

Outlast014L

15) List od Vala do Knotha - Znajduje się w tym samym domu, tylko na pierwszym piętrze. Dokładnie w tym miejscu, w którym musiałeś przesunąć szafę.

Outlast015L

16) Ewangelia Knotha rozdz. 6 - Po odnalezieniu windy biegnij cały czas przed siebie, obok zauważysz dom. Za nim przeskocz przez drewniany płot i wejdź małym oknem przy ziemi do środka. Za drzwiami odnajdziesz list.

Outlast0155L

17) Dziennik Vala część 5 - List ten znajduje się w wiosce za zepsutą windą. W miejscu, które patrolują faceci z latarniami, zamiast iść na górę skręć w dół do zamkniętego domu. Obok schodów znajduje się małe okno. Otwórz je i wskocz do środka, przesuń komodę, a za nią odnajdziesz list.

Outlast0166L

18) Rozmaitości z grzesznego świata - Znajduje się w domu na ostatnim piętrze, w miejscu gdzie odnajdziesz generator do windy.

Outlast016L

19) Notatka - Po wjechaniu windą na górę skręć w lewo i włącz tryb nocny. Pod drzewem leży martwa kobieta z listem w ręce.

Outlast017L

20) Przyjmij moje samobójstwo - Odnajdziesz go po ucieczce przed kanibalami, w miejscu, w którym ludzie zrzucani są do dołu z palami.

Outlast018L

21) Ewangelijny obowiązek - Znajduje się w budynku z salą lekcyjną, w którym znalazłeś się po uciecze przed kanibalami. Wejdź do pomniejszego pokoju i włącz tryb nocny, aby odnaleźć list.

Outlast019L

22) Plan lekcji - Odnajdziesz na piętrze w budynku z salą lekcyjną.

Outlast020L

23) List do mamy - Znajduję się na podwórzu przed budynkiem z salą lekcyjną w środku. Umieszczony będzie w zabawkowym wózku dla dzieci. Aby go odnaleźć, musisz użyć trybu nocnego w kamerze.

Outlast021L

24) Ewangelia Knotha rozdz. 10 - Odnajdziesz po przeskoczeniu ogrodzenia za szkołą. Dokładnie list znajduje się w budynku za krzyżem z lekko żarzącym się ogniskiem.

Outlast022L

25) Akt skruchy Bramy Świątynnej - Znajdziesz go leżącego na pulpicie za otwartym przejściem, gdzie można było odnaleźć bandaż. Jeżeli nie odnalazłeś go przed włączeniem ucieczki, możesz go odnaleźć również później.

Outlast023L

26) Dziennik Vala część 4 - Gdy już przedostaniesz się przez ogrodzenie, wejdź do domu znajdującego się po lewej stronie. W środku odnajdziesz możliwy do przesunięcia regał, przesuń go, aby uzyskać dostęp do notatki.

Outlast024L

27) Spoczynek tym kościom - Odnajdziesz przed dostaniem się do kaplicy. Gdy podążasz drogą do niej, skręć w lewo. Za kamiennym posągiem znajduję się list leżący na drewnianym pulpicie.

Outlast025L

28) List od Nicka do Knotha - Leży pod obrazem po wejściu do kaplicy.

Outlast026L

29) Ewangelia Knotha rozdz. 2 - Odnajdziesz w domu z martwymi dziećmi zaraz po pościgu przez zakapturzonych ludzi.

Outlast027L

30) Dziennik Vala część 2 - Znajduje się w domu przed mężczyzną, który kołyszę się z nożem na krześle. Skradając się w polach kukurydzy udaj się do budynku. Aby wejść do niego, musisz wskoczyć oknem.

Outlast028L

31) Ewangelia Knotha rozdz. 1 - Odnajdziesz w domu, po zeskoczeniu ze skarpy w trakcie ucieczki z elektrowni wodnej. W ścianie zauważysz wyraźną lukę, przez którą możesz się prześlizgnąć.

Outlast029L

Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Outlast 2 - Rozdział 1: Księga Rodzaju - Nagrania

32) Marta, Mój Anioł - Znajduje się w rzeźni w miejscu, w którym musisz zabrać hak. Wskocz przez okno na dół, aby odnaleźć list.

Outlast0299L

33) Po za kaplicą Marty - Znajduję się w trakcie drogi do kopalni, po użyciu haku na zablokowanym przejściu biegnij cały czas przed siebie. W końcu zauważysz krzyże i drewniany pulpit, na którym znajduję się list.

Outlast030L

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami