Dosiadanie smoka w nowym materiale ze Śródziemie: Cień Wojny

Zabawy z latającym gadem.

W sieci pojawił się kolejny film poświęcony grze Śródziemie: Cień Wojny. Nagranie opublikowane przez serwis IGN koncentruje się na umiejętności pozwalającej przejąć kontrolę nad dowolną istotą.

W materiale pokazano sekwencję, w której główny bohater kieruje smokiem. Podczas zabawy wspomniane gady pojawią się w losowych momentach.

01
W grze dosiądziemy smoka

Aby oswoić potwora, wcześniej należy go jednak pokonać w dosyć wymagającej walce. Trud się opłaci - po przejęciu kontroli, otrzymamy możliwość wykorzystania istoty przeciwko innym przeciwnikom.

Sterując smokiem, wzniesiemy się w przestworza, skąd zalejemy wrogów deszczem ognia. Gad posłuży również do szybkiego przemieszczania się nad polem bitwy.

Z pomocą umiejętności teleportacji, dosiądziemy stwora również z daleka. W ten sposób przejmiemy kontrolę nad latającym jaszczurem nawet gdy bohatera otoczy wielu oponentów.

Smok nie jest jednak jedyną istotą, którą oswoimy. Natkniemy się też na inne bestie, które po zdominowaniu okażą się pomocne w starciach z wojskami Saurona.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 25 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One, lecz należy chyba przyznać, że oprawa graficzna, animacje czy walka przypominają ściśle cenione Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie innowacji.

Za prace ponownie odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem jest dostanie się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami