LEGO City: Tajny Agent - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, zagadki i sekrety w grze Lego City: Tajny Agent.

Witamy w poradniku do gry LEGO City: Tajny Agent, w którym wcielamy się w stróżów prawa próbujących stawić czoła przestępczości zorganizowanej. Oczywiście w humorystycznym wydaniu, jak przystało na produkcje z tej serii.

Założenia gry nie uległy większym zmianom, nadal jest to tytuł łączący elementy zręcznościowe z logicznymi, a także dużą dozą eksploracji oraz odkrywania i kolekcjonowania sekretów.

Niniejszy poradnik skupia się przede wszystkim na szczegółowym opisie przejścia kampanii fabularnej. Oprócz tego przygotowaliśmy garść porad przydatnych zwłaszcza na początku rozgrywki.

Opis przejścia i zagadki

Kampania fabularna prowadzi przez kilkanaście rozdziałów, w których naszym głównym celem jest chwytanie groźnych przestępców. Po jej zakończeniu warto zająć się rozwiązywaniem zagadek w trybie gry swobodnej.

Porady na start

- W pierwszej kolejności warto skupić się na przejściu trybu fabularnego. Nie ma możliwości dotarcia do wszystkich sekretów za pierwszym przejściem, gdzie jesteś ograniczony do wskazanych postaci. Dopiero powtórne przechodzenie etapów w trybie swobodnym, gdzie możesz korzystać z wcześniej odblokowanych, innych ważnych bohaterów, umożliwia zaliczenie danej misji na 100%.

- W grze nie można zginąć w dosłownym znaczeniu tego słowa. Każda z postaci, którą gramy, posiada w lewym górnym rogu pasek zdrowia symbolizowany przez cztery serduszka. Jeśli ich poziom spadnie do zera, to postać natychmiast się odrodzi, ale karą będzie utrata pewnej liczby zebranych wcześniej monet.

- Oprócz zbierania sekretów w samych misjach, staraj się także przeszukiwać wszelkie zakamarki miasta. Możesz się po nim swobodnie poruszać między zadaniami, a transport ułatwią ci między innymi samochody, taksówki oraz pociągi.

Zobacz: Poradniki do gier - darmowe, kompletne solucje

- Pamiętaj, że większość obiektów na planszach możesz niszczyć. Warto to czynić, ponieważ zdobywasz w ten sposób dodatkowe sumy pieniędzy, a ponadto w niektórych przypadkach, możesz z rozbitych klocków stworzyć nowy przedmiot.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami