Nowe DLC do GTA 5 wprowadzi wyścigi w stylu Micro Machines

Tiny Racers.

Deweloperzy ze studia Rockstar zapowiedzieli kolejny dodatek do trybu Online w Grand Theft Auto 5 - aktualizacja Tiny Racers wprowadzi nowy tryb wyścigów samochodowych.

Motoryzacyjna rywalizacja będzie znacznie różniła się od tego, do czego przyzwyczaja model jazdy w podstawowej wersji gry. Pojazd będziemy obserwować od góry, a rozgrywka prezentowana w trailerze przywodzi na myśl cykl Micro Machines.

Tiny Racers trafi do GTA Online już 25 kwietnia, będzie dostępne bezpłatnie.

Zapowiedź zbiegła się z wczorajszą prezentacją pierwszych fragmentów rozgrywki nowej odsłony serii Micro Machines. Łatwo dostrzec podobieństwa, choć oczywiście World Series to pełnoprawna produkcja oferująca więcej zawartości niż jeden tryb.

Rockstar stale wspiera GTA Online, a kolejne dodatki - płatne i darmowe - ukazują się całkiem często. W przeszłości twórcy mieli w planach produkcję fabularnego DLC do GTA 5, ale najprawdopodobniej zrezygnowali z prac nad rozszerzeniem na rzecz rozwoju trybu sieciowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami