Video: Nekromanta w Diablo 3

Powrót ulubieńca.

Diablo 3 otrzyma w ciągu najbliższych tygodni nową klasę postaci - Nekromantę. To postać znana z Diablo 2. Będzie dostępna w formie płatnego DLC, ale cena nie jest jeszcze znana.

Pod względem rozgrywki mroczny mag przypomina swój odpowiednik z poprzedniej odsłony. Może przyzywać szkielety czy tworzyć golema, rzucać kościaną włócznią czy sprawiać, że zwłoki na polu bitwy eksplodują.

Otrzymaliśmy dostęp do nowej postaci na specjalnym serwerze testowym i prezentujemy rozgrywkę tym właśnie bohaterem w naszym materiale wideo.

Spis wszystkich umiejętności Nekromanty znajdziecie na oficjalnej stronie.

Aktualizacja towarzysząca Nekromancie wprowadzi szereg poprawek oraz pewne nowe elementy zawartości - między innymi Wrzosowiska i Świątynię Pierworodnych na mapie drugiego aktu w trybie przygodowym.

Diablo 3 - z rozszerzeniem Reaper of Souls - jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Nowa postać dostępna będzie na wszystkich platformach, choć data premiery dodatku pozostaje nieznana.

Podstawowa wersja gry zadebiutowała w 2012 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami