Szefowie Square Enix i Platinum jako przeciwnicy w Nier: Automata

Nietypowe DLC.

Nier: Automata to tytuł nietypowy i często po prostu dziwny, więc większym zaskoczeniem nie będzie zapewne fakt, że DLC kontynuuje ten trend.

Rozszerzenie o łatwej do zapamiętania nazwie 3C3C1D119440927 wprowadzi „wkrótce” nowe wyzwania na specjalnych arenach. Przeciwnikami będą Yosuke Matsuda - prezes Square Enix - oraz Kenichi Sato, dyrektor generalny odpowiedzialnego za tytuł studia PlatinumGames.

Jak można się domyślać, potyczki tego typu nie są do końca „kanoniczne”, więc zleceniodawca w grze daje wybór i pyta, czy jesteśmy gotowi zburzyć immersję i przebić czwartą ścianę.

Po wybraniu odpowiedzi „Immersja szmersja!” możemy wskoczyć prosto do akcji, co prezentuje poniższy zwiastun:

Jak wyjaśniono na oficjalnym blogu PlayStation, w świecie Nier: Automata znajdziemy trzy areny tego typu, bronione przez eksplodujące roboty. W końcu wiemy, po co te tajemnicze drzwi. Po wkroczeniu do specjalnie przygotowanej lokacji gracze nie będą mogli skorzystać z określonych przedmiotów.

Kończenie wyzwań odblokuje kolejne kostiumy dla 2B (Revealing Outfit, w stylu oryginalnego Nier), 9S (Young Man's Outfit) oraz A2 (Destroyer Outfit).

Nie podano jeszcze daty premiery i ceny 3C3C1D119440927. Dodatek trafi „wkrótce” na PC i PS4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami