Pokémon Go z wielkanocnym wydarzeniem specjalnym

Ale jajka.

Nadchodzący, wielkanocny weekend podkreślą nie tylko jajka, ale i pokeballe. Twórcy Pokémon Go szykują bowiem wydarzenie specjalne o nazwie Pokémon Go Easter Eggstravaganza.

Akcja trwa od wczorajszego wieczora do następnego czwartku, 20 kwietnia, do godziny 22:00 polskiego czasu.

Główna zmiana wprowadzana na czas Easter Eggstravaganza jest oczywiście związana z jajkami - do czasu zakończenia wydarzenia specjalnego rośnie wartość wykluwanych pokemonów.

Mówiąc dokładnie, ze skorupki „ładowanej” po przejściu 2 kilometrów w prawdziwym świecie chętniej wyłoni się rzadki stworek. Otrzymamy także więcej słodyczy - candy - za wykluwanie pokemonowych jajek.

1
Wszyscy lubią Togepi

Gracze korzystają także z podwójnych punktów doświadczenia za wszystkie wykonywane czynności, a jeśli chcemy przyśpieszyć postępy jeszcze bardziej, specjalne „boostery” XP nabędziemy za pół ceny.

Ale przecież nikt już nie gra w Pokémon Go! - powiecie. Otóż nieprawda! Odpowiedzialne za prace studio Niantic Labs ujawniło tydzień temu, że każdego miesiąca notuje ponad 65 milionów użytkowników.

„To nadal początek podróży i czeka was jeszcze sporo” - napisano w komunikacie opublikowanym po odebraniu nagrody BAFTA. Na pewno pomoże nadchodząca wiosna, choć pogoda na razie nie zachęca.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami