Ghost Recon Wildlands - Czarny PR

Podmiana ciężarówki.

Misja zostanie odblokowana i oznaczona na mapie, gdy wykonasz poprzednie zadanie z Agentem. W miasteczku, w którym podsłuchiwałeś gangsterów, stoi śmigłowiec. Ukradnij go i leć w stronę oznaczonego obszaru.

W tej misji najważniejsza jest ostrożność i skradanie się. Jeżeli wróg cię zauważy, musisz zaczynać od początku. Pasek uwagi, wskazujący czy ktoś cię dostrzega, nie musi być nawet pełny. Wystarczy, że przeciwnik stanie się podejrzany - już wtedy misja zakończy się porażką.

Leć wysoko nad bazą i wyląduj na skałach, zaraz obok dwóch równolegle biegnących nad powierzchnią rur. Wyląduj obok miejsca, w którym zakręcają. Tu nikt nie powinien cię zauważyć, a więc aktywuj drona i oznaczaj wrogów. Najbliżsi znajdują się w małej stróżówce pod rurami, po lewej.

grwczarnypr1
W tym miejscu wyląduj i spokojnie przyjrzyj się okolicy

W większym budynku na prawo od mniejszego z dwoma przeciwnikami jest większa struktura, przy której też znajduje się dwóch wrogów. Kolejni są nieco dalej, w domu i obok niego. Inni patrolują wyższy poziom jeszcze bardziej po prawej stronie. Tak naprawdę wystarczy, że ich oznaczysz, nie musisz wszystkich likwidować.

Pozbyć trzeba się tylko pięciu oponentów, być mógł ukraś ciężarówkę, która znajduje się na drodze w bazie. Zacznij od zlikwidowania dwóch wrogów w budynku naprzeciw twojej pozycji. Później zejdź w stronę stróżówki - oznacz jednego wroga dla towarzysza, sam zabij drugiego przeciwnika.

Pozostanie jeden oponent - znajduje się nieco dalej, pod zadaszeniem, na lewo od domu ze schodami. Pozbądź się go z daleka przy użyciu snajperki. Teraz możesz już przejść do ciężarówki. Wsiadaj za kierownicę i jedź do celu. Musisz się śpieszyć, ale uważaj na zakrętach.

Zauważysz, że zaczęło się odliczanie - ale nie jest to czas potrzebny wyłącznie na dotarcie do celu. W tym samym czasie musisz też zabrać drugi pojazd i wrócić do punktu, z którego odjechałeś pierwszą ciężarówką. Zaparkuj więc tam, gdzie wskazuje znacznik, wysiadaj i porozmawiaj z rebeliantem, który do ciebie wyjdzie. Później wsiadaj do drugiej oznaczonej ciężarówki i wracaj z powrotem.

grwczarnypr2
Pośpiech nie jest zwykle wskazany, ale w tym wypadku - jak najbardziej

Gdy dojedziesz bezpiecznie na miejsce, po prostu wysiądź. Zostaw ciężarówkę w spokoju i zacznij się oddalać. Ważne, że cały czas musisz pozostać niewykrytym, a więc idź w tę stronę, gdzie wcześniej wyeliminowałeś strażników. Musisz oddalić się poza żółty okrąg na mapie, a misja się zakończy.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Koncert odwołany

Kolejne zadanie trzeba już odblokować w tradycyjny sposób - pozyskując Ważne dane. Polecamy udać się do teczki znajdującej się na południu od twojej obecnej pozycji. Możesz wrócić po śmigłowiec, którym przyleciałeś wcześniej na miejsce (po zakończeniu misji nie musisz się już przejmować przeciwnikami i ewentualnym wykryciem).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami