Prey otrzyma polski dubbing

Premiera 5 maja.

Bethesda kontynuuje lokalizowanie swoich produkcji w naszym kraju. Cenega potwierdziła, że Prey ukaże się w polskiej (dubbing) oraz angielskiej wersji językowej - do wyboru.

Tłumaczenie przygotowywane jest przez firmę QLOC, specjalizującą się w tego typu pracach.

1
Obcy na stacji

Polska premiera odbędzie się 5 maja na PC, PS4 i Xbox One, równocześnie z międzynarodowym debiutem. Wcześniej - od 27 kwietnia - sprawdzimy wersję demonstracyjną, ale tylko na konsolach.

Ujawniono także polskie dodatki do preorderów. Osoby decydujące się na wcześniejszy zakup otrzymają dziedzictwo rodziny Yu - strzelbę Margrave - oraz narzędzia pomocne w zwalczaniu zagrożeń na Talosie I, w tym trzy neuromody odblokowujące zdolności.

Zobacz: Prey - Poradnik, Solucja

Do tego dwie apteczki, projekt fabrykacyjny amunicji do strzelby, pakiet startowy umożliwiający budowę narzędzi i broni oraz ulepszenie pomagające oszczędzać zasoby. Całość zapowiada się na spore ułatwienie.

Prey rozpoczyna się, gdy Morgan Yu trafia z Ziemi na stację kosmiczną. Prowadzone są tam eksperymenty na niebezpiecznych kosmitach, którzy potrafią przybierać wygląd przedmiotów użytku codziennego. W pewnym momencie coś idzie jednak nie po myśli naukowców, a obcy wymykają się spod kontroli.

Istotna będzie eksploracja. Deweloperzy czerpią inspiracje z serii BioShock, a także z Deus Ex czy System Shock. Rozgrywka nie będzie więc nieprzerwanym ciągiem strzelanin.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami