Ghost Recon Wildlands - Agent

Śledzimy i nagrywamy.

Po wykonaniu pojedynczej misji w prowincji La Cruz udaj się do regionu Malca. Jak zwykle w nowej prowincji, zdobądź śmigłowiec i przeleć nad całym terytorium, by odsłonić punkty zbiórki. Udaj się do punktu zbiórki Malca Alpha.

Po krótkim briefingu Bowman udaj się po Ważne danie, by odblokować zadanie fabularne. Otwórz mapę i zaznacz ikonę teczki na wschodzie od punktu Alpha, przy stawie. Weź pojazd i jedź na miejsce. Danych pilnuje tylko dwóch strażników.

Gdy zbierzesz dane, odblokujesz misję Agent. By dotrzeć do miejsca docelowego, najlepiej udaj się do punktu zbiórki Pucara Bravo - stamtąd szybko dotrzesz motocyklem do wskazanego obszaru. Po przeniesieniu się bierz pojazd i jedź na skróty, uważając tylko na głazy na wzgórzach.

Gdy będziesz schodził ze wzgórza w kierunku oznaczonego budynku, trzymaj dystans - najlepiej ponad 150 metrów. Przejdź przez ulicę i obejdź motel z drugiej strony. Stań w takim miejscu, żebyś nie był widoczny z wnętrza. Użyj drona i podleć do motelu - zajrzyj do środka.

gwragent1
Wystarczy, że dron dostrzeże agenta

Dron powinien oznaczyć cel, który musisz śledzić. Gdy zostanie oznaczony, możesz wyłączyć urządzenie. Teraz tylko poczekaj, aż mężczyzna wyjdzie z budynku i wsiądzie do auta. Kiedy odjedzie, wejdź na parking przed motelem, zabierz samochód i jedź za celem. Uważaj tylko, by cię nie zauważył - poczekaj, aż nieco się oddali.

Jedź za mężczyzną, zachowują dystans około 100 metrów. Nie będziesz śledzić go zbyt długo. Zatrzyma się przy domu, wysiądzie i wejdzie do środka. Ty zatrzymaj się na ulicy i stań na poboczu, tak, żeby nie widzieli cię strażnicy przy budynku. Możesz spróbować podejść nieco bliżej.

Teraz ponownie musisz użyć drona. Twoim celem jest podsłuchanie rozmowy mężczyzn na piętrze budynku. Nieco łatwiej będzie to zrobić, jeżeli wyeliminujesz strażnika, który pilnuje frontowego wejścia do hacjendy - zrób to z daleka z broni z tłumikiem.

Po aktywacji drona kieruj urządzeniem tak, by wlecieć głównym wejściem do domu. Wznieś się na poziom piętra i zerknij, czy po prawej nie ma strażnika. Jeżeli nie - zbliż się tam. W pomieszczeniu w rogu są mężczyźni, których musisz podsłuchać. Skieruj kamerę na tych siedzących przy stole i przybliż obraz, by rozpocząć nagrywanie.

grwagen2
Podsłuchanie rozmowy jest proste, o ile nie zaskoczy nas strażnik

Musisz teraz odczekać kilkanaście sekund. Na tym etapie dużo zależy od szczęścia - strażnik może przyjść na piętro i dostrzec drona, ale nie musi. Ewentualnie możesz wejść do domu sam i zabić stróża, ale wiąże się to z ryzykiem wykrycia. Jeżeli przeciwnicy cię zauważą, misja kończy się porażką.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Czarny PR

Po podsłuchaniu gangsterów wyłącz drona. Możesz się już wycofać - to koniec zadania. Teraz pora zdobyć kolejne Ważne dane, by odblokować następną misję. Polecamy zabrać śmigłowiec z miasteczka obok i polecieć do ikony żółtej teczki w północno-zachodniej części prowincji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami