Wydarzenie Insurekcja w Overwatch przenosi akcję w przeszłość

Historia tytułowej organizacji.

Wczoraj wieczorem na serwerach sieciowej strzelanki Overwatch rozpoczęło się kolejne wydarzenie specjalne - Insurekcja. Blizzard postanowił przenieść akcję w przeszłość i pokazać „punkt zwrotny” w historii tytułowej organizacji.

Odkryjemy przeszłość niektórych bohaterów, ale do zdobycia czeka też ponad sto przedmiotów ze skrzynek z łupami, w tym skórki, prezentacje zagrań, emotki, graffiti i portrety gracza.

1
Powrót do przeszłości

Większość skinów nawiązuje właśnie do początków postaci. Odblokowane elementy „insurekcyjne” zostaną w naszych bibliotekach na zawsze. Bieżąca kolekcja jest dostępna do 1 maja (a więc do zakończenia wydarzenia).

Jeśli o rozgrywce mowa, to przygotowano kolejny kooperacyjny tryb PvE (gracze kontra środowisko). Zmagamy się więc z przeciwnikami sterowanymi sztuczna inteligencją, nie przez innych graczy.

„Połączycie siły jako Smuga, Torbjörn, Reinhardt i Łaska, aby stłumić insurekcję na ulicach King's Row w Londynie. Dzielnicę zajęła grupa omnicznych separatystów znana jako Sektor Zero. Zadaniem jest pokonać roboty i wyzwolić miasto” - czytamy w opisie.

Choć główna atrakcja to właśnie walka jako wymieniona wyżej grupa bohaterów, to w trybie Arcade powinna pojawić się opcja grania jako dowolna plejada postaci.

Dla zainteresowanych światem Overwatch przygotowano także cyfrowy komiks.

Insurekacja trwa od wczoraj na PC, PS4 i Xbox One. Zakończy się 1 maja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami