Dodatek Narco Road do Ghost Recon Wildlands debiutuje we wtorek

Nowe pojazdy i frakcje.

Już w następny wtorek, 18 kwietnia, Ghost Recon Wildlands wzbogaci się o kolejne cele, pojazdy i inne atrakcje. Wszystko to za sprawą rozszerzenia Narco Road do sieciowej produkcji.

Zadaniem graczy będzie poradzenie sobie z gangiem przemytników prowadzonych przez niejakiego „El Invisible”. Najpierw trzeba jednak zdobyć zaufanie podrzędnych bossów o różnych charakterystykach, wykonując dla nich szereg misji.

1
Potworny truck

Każdy z oficerów kontroluje własną grupę przestępców. Kamikazes lubią ekstremalne emocje, Jinetes Locos kochają amerykańskie auta, a Death Riders to grupa motocyklistów.

Jak widać, Narco Road stawia w dużej mierze na atrakcje związane z pojazdami. Oznacza to piętnaście misji kampanii, cztery rodzaje zadań pobocznych oraz specjalne wyścigi.

Zastosowano także system pozyskiwania „fanów”, nieco w stylu Watch Dogs 2. Imponowanie kolegom podniesie specjalny wskaźnik zaufania, prowadząc do ostatecznego celu - El Invisible.

Nowe pojazdy to wspomniane motocykle czy amerykańskie krążowniki szos, ale jest także potężny monster truck czy samoloty do akrobacji.

2
Ghost Recon Wildlands: The Lost and Damned

Do tego cztery stroje oraz dziewięć broni. Narco Road trafi bez dodatkowych opłat do posiadaczy przepustek sezonowych, reszta graczy poczeka do 25 kwietnia i zapłaci 15 dolarów lub odpowiednik w lokalnej walucie. Nie podano kwoty w euro.

Wcześniej - 12 kwietnia na PS4 i Xbox One oraz 14 kwietnia na PC - ukaże się także darmowa aktualizacja gry, wprowadzająca między innymi sezonowe wyzwania oraz nowe nagrody za ich kończenie. Misje tego typu będą zmieniały się po określonym czasie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami