Demo gry Prey trafi na PS4 i Xbox One już 27 kwietnia

AKTUALIZACJA: Demo dostępne.

Aktualizacja: Zgodnie z zapowiedziami, wersja demonstracyjna gry pod tytułem Prey: Pierwsza godzina jest już dostępna na konsolach:

Wersja demonstracyjna nie będzie dostępna na PC.

***

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele Bethesdy i studia Arkane poinformowali dziś, że od 27 kwietnia posiadacze konsol PS4 i Xbox One będą mogli pobrać bezpłatne demo gry Prey.

Wersja demonstracyjna nie będzie dostępna na PC. Nie podano powodów takiej decyzji - być może chodzi o potencjalny dostęp do plików wersji komputerowej, które można uznać za spoilery.

Zobacz: Prey - Poradnik, Solucja

Demo pozwoli rozegrać pierwszą godzinę przygody. Nie potwierdzono, czy postępy przeniesiemy później do pełnej wersji gry.

Prey rozpoczyna się, gdy Morgan Yu trafia z Ziemi na stację kosmiczną. Prowadzone są tam eksperymenty na niebezpiecznych kosmitach, którzy potrafią przybierać wygląd przedmiotów użytku codziennego. W pewnym momencie coś idzie jednak nie po myśli naukowców, a obcy wymykają się spod kontroli.

Istotna będzie eksploracja. Deweloperzy czerpią inspiracje z serii BioShock, a także z Deus Ex czy System Shock. Rozgrywka nie będzie więc nieprzerwanym ciągiem strzelanin.

Prey debiutuje 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami