Battlefield 1 otrzyma w czerwcu nocną mapę - Wieczory w Nivelle

Dla kont Premium.

Posiadacze kont Premium do Battlefield 1 otrzymają w czerwcu pierwszą nocną mapę, o jakże odpowiedniej nazwie Wieczory w Nivelle (co wydaje się być także drobną wpadką tłumacza, skoro Nivelle to nazwisko, nie miejsce).

Akcja toczy się we francuskim Chemin des Dames, w 1917 roku.

„Nad polami bitew w okolicach Malmaison i Soupir zapada zmrok, a francuskie i niemieckie baterie przygotowują się do wspierania swych żołnierzy na spornych terenach” - czytamy w opisie.

„Księżyc, światła reflektorów i ogień artylerii rozświetlają nocne niebo, ukazując sieć okopów. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdy centymetr. Strategia i gra drużynowa pozwolą wygrać z wrogiem, który ich nie używa” - napisano dalej.

1
Wieczory w Nivelle

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Jak zapewnia Wikipedia, Ofensywa Nivelle'a zakończyła się niepowodzeniem wojsk francuskich i usunięciem ze stanowiska samego Roberta Nivelle'a. Ups.

Co interesujące, właśnie ten fragment I wojny światowej oraz związane z nim bunty wśród francuskich żołnierzy prezentowało już świetne Valiant Hearts: The Great War od Ubisoftu.

DICE potwierdziło kilka dni temu, że aktualizacje do Battlefield 1 zamierza publikować teraz co miesiąc, a czerwcowa mapa będzie zapewne częścią tego trendu.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami