Pudełkowe wydanie platformowego Rime także w Polsce

Premiera w maju.

Techland poinformował, że w maju wyda w Polsce pudełkową wersję gry Rime, łączącej zagadki logiczne z platformową eksploracją tajemniczej wyspy.

Nie podano konkretów, lecz światowa data debiutu to 26 maja. Można spodziewać się, że termin dotyczy także naszego kraju.

1
Nie w wieżę!

Cenę na PC ustalono na 119,90 zł, a na PS4 i Xbox One - 149,90 zł. Gra otrzyma przetłumaczony interfejs - tytuł nie obejmuje dialogów czy tekstów, które wymagałyby lokalizacji.

Na trzeci kwartał tego roku zaplanowano jeszcze odsłonę na Nintendo Switch, lecz nie jest obecnie jasne, czy i to wydanie ukaże się w Polsce w pudełku.

Poniżej znaleźć można zlokalizowany trailer produkcji. Pracy nie było zbyt dużo:

Rime to platformówka z otwartym światem. Gracze wcielają się w chłopca, który stara się uciec z tajemniczej wyspy. Nie obędzie się bez rozwiązywania zagadek, w których istotną rolę odegrają oświetlenie, perspektywa oraz czas.

Z opublikowanych dotychczas materiałów wynika, że podczas rozgrywki zwiedzimy zróżnicowane lokacje, skacząc między konstrukcjami i aktywując rozmaite mechanizmy. Produkcję okraszono kolorową oprawą graficzną.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami