Dwie odsłony The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel trafią na PC

Po debiucie na konsolach.

XSEED poinformowało, że dostępne dotychczas na PS3 i PS Vita dwie odsłony The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel - gry z gatunku jRPG od studia Nihon Falcom - pojawią się na PC.

Pierwsza część zadebiutuje latem tego roku, choć dokładnej daty premiery nie podano. Na komputerach gra w angielskiej wersji zaoferuje ponad 5 tysięcy więcej zdubbingowanych linii dialogowych niż na konsolach.

01
Trails of Cold Steel w wersji zaoferuje więcej kwestii mówionych

Nie wiadomo, kiedy kontynuacja ujrzy światło dzienne. Niewykluczone jednak, że pojawi się jeszcze w tym roku.

Za przeniesienie obu gier na PC odpowiada wydawca - wspomniane XSEED. W Japonii produkcje zadebiutowały tylko na PS3 i PS Vita, a twórcy nie planowali stworzenia edycji komputerowych.

Pierwsza i druga odsłona Trails of Cold Steel wchodzą w skład kolejnej trylogii, która ukazuje się w ramach serii The Legend of Heroes. Akcja osadzona jest w znanym z poprzednich części świecie Zemuria, konkretnie zaś w regionie Erebonia.

Przejmujemy kontrolę nad uczniami wojskowej akademii Thors. Historia opowiada między innymi o zbliżającej się wojnie domowej pomiędzy przedstawicielami szlachty, a resztą obywateli.

Podczas zabawy eksplorujemy wirtualny świat z pomocą różnych środków transportu, w tym konia oraz statku powietrznego. Twórcy przygotowali także szereg aktywności pobocznych.

Jednocześnie poinformowano, że The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd - zwieńczenie wcześniejszej trylogii studia Nihon Falcom - na PC ukaże się 3 maja. Cenę ustalono na 30 euro (ok. 127 zł).

Akcję osadzono pół roku po wydarzeniach z drugiej odsłony. W przeciwieństwie do nowszych części cyklu, rozgrywkę przedstawiono w rzucie izometrycznym.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami