Ghost Recon Wildlands - Forsa Nidii

W pogoni za kasą.

Gdy ukończysz misję Napad na bank, pora pozyskać kolejne Ważne dane, by odblokować następną - przedostatnią - misję fabularną w Bervechos.

Wyjeżdżając z bazy, w której zdobyłeś skarbiec, dotrzyj do pierwszego skrzyżowania. Później włącz mapę - jedziemy po Ważne dane na wschodzie od twojej obecnej pozycji.

Możesz jechać przez bezdroża, teren jest co prawda nieco wyboisty, ale nie powinien sprawiać zbyt dużych problemów - szczególnie jeżeli masz dobre auto.

grwforsa1
Tutaj wybieramy się po Ważne dane

Zatrzymaj się przy skałach, około 130 metrów od bazy. Wysiądź i skorzystaj z drona, by oznaczyć przeciwników. Na szczęście nie ma ich tu zbyt wielu. Najważniejsze, to zlikwidować tego w wieży z trzema działkami - możesz go oznaczyć do odstrzelenia przez sojusznika, tak będzie najprościej.

Później zejdź na dół, przeskocz przez mur i idź do budynku z danymi. Jeżeli ktoś cię zauważy, zlikwiduj go po cichu. Laptop z danymi jest na piętrze. Po odblokowaniu misji udaj się do punktu zbiórki Bervechos Alpha. Wsiadaj do samochodu.

Ponownie najlepiej zignorować drogę i GPS. Jedź na przełaj, uważaj tylko, by za bardzo się nie stoczyć. Najwygodniej jechać po prawej stronie wzgórza. Zatrzymaj się przy wysokiej wieży i wysiądź. Skradając się podejdź bliżej oznaczonego terenu, zeskocz na wąską drogę i przykucnij za murem.

Aktywuj drona i oznacz wrogów. Zajrzyj za budynki, a także to ich wnętrz - jest mała szansa, że przeciwnicy zauważą urządzenie. Na początku wyeliminuj ze snajperki z tłumikiem samotnego wroga po lewej. Potem oznacz dla towarzyszy dwóch patrolujących obszar w centrum, gdy będą z lewej strony, a sam zlikwiduj strażnika na wprost, przy budce strażniczej.

grwforsa2
Laptop Nidii jest w budynku na celowniku

Pozbądź się także strażnika przy budynku obok helikoptera. Teraz możesz zejść niżej, na teren bazy. Nie musisz likwidować wszystkich wrogów - szczególnie z prawej strony jest ich wielu. Komputer, którego szukasz, jest jednak w pierwszym budynku na prawo od śmigłowca.

Uważaj na innych patrolujących i wejdź do budynku, powinno być tu pusto. Wejdź na piętro, później na zewnątrz, by kolejnymi schodami wejść na ostatnie piętro. Tam w pokoju użyj komputera, by zdobyć informacje, tym samym kończąc tę misję.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - El Pulpo

Teraz pora się ewakuować. Aktywuje się ostatnia misja fabularna w tym regionie. Musisz dotrzeć do kryjówki El Pulpo, ale pozostając niewykrytym - więc niestety śmigłowca stojącego obok budynku możesz użyć co najwyżej jako środka transportu, który i tak trzeba będzie porzucić kilkaset metrów od celu.

Droga autem będzie jednak zbyt długa, a żaden punkt zbiórki nie będzie tak dogodnym punktem startowym, jak twoja obecna pozycja. Wsiadaj więc za stery helikoptera i leć na zachód.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami