Nakład NieR: Automata przekroczył już milion egzemplarzy

Sukces gry akcji.

Square Enix pochwaliło się, że sprzedaż cyfrowa NieR: Automata oraz kopie pudełkowe gry wysłane do sklepów na całym świecie to łącznie już ponad milion egzemplarzy.

Produkcja od PlatinumGames debiutowała na PS4 w lutym tego roku, początkowo w Japonii. W marcu tytuł trafił na Zachód, także na Steam - już w wersji PC.

Zadaniem 2B i jej towarzysza - androida A2 - jest w NieR: Automata odbicie Ziemi z rąk maszyn. Ludzkość schroniła się bowiem na Księżycu, a nasza planeta została opanowana przez mechanicznych najeźdźców z innego świata.

Podczas walki wspierają nas również Pody. To latające nad ramieniem bohaterki małe robociki, służące przede wszystkim do walki dystansowej. Możemy jednocześnie używać broni białej i strzelać działkiem.

Czasem produkcja Platinum Games zamienia się w platformówkę, kiedy kamera płynnie przechodzi na widok z boku. Innym razem umiejscawia się nad bohaterami, oferując perspektywę z lotu ptaka - możliwości jest wiele.

„Emocje bohaterów udzielają się i nam, a kończąc kampanię po raz pierwszy, czujemy taki głód kontynuacji, że bez wahania zaczynamy zabawę na nowo. To właśnie niesamowita magia tej produkcji” - napisał Damian w recenzji NieR: Automata.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami