Grafika promocyjna Destiny 2 sugeruje tematykę dodatków

Osiris i Rasputin.

Grafika promocyjna pierwszych dwóch rozszerzeń do Destiny 2 sugeruje, że dodatki skoncentrują się na tematyce ważnych postaciach z uniwersum - Osirisie oraz sztucznej inteligencji Rasputin.

1

Ilustrację widać podczas wizyty w oficjalnym sklepie Microsoftu, podczas przeglądania karty produktu wersji specjalnej. Ta zawiera przepustkę sezonową, a season pass obejmuje właśnie dwa wymienione DLC.

Symbol Osirisa - czarne oko na żółtym tle - wskazuje na tajemniczą postać, której towarzysze organizują turnieje Trials of Osiris w ramach trybu sieciowej rywalizacji.

Osiris to odludek oraz przedstawiciel klasy warlocków, żyjący na Merkurym. Bohater ma bogatą i dobrze udokumentowaną przeszłość, choć w pierwszej odsłonie serii nigdy go nie widzieliśmy.

Według pierwotnych założeń miał odgrywać większą rolę w scenariuszu, lecz problematyczna produkcja wymusiła spore zmiany po stronie Bungie - jedną z ofiar była właśnie ta postać. Być może w „dwójce” w końcu spotka się z graczami?

Diament ze skrzydłami na niebieskim tle to sztuczna inteligencja Rasputin z Kosmodromu. Urządzenie zaprojektowano do ochrony ludzkości, co komputer postrzega jednak w dość dziwaczny sposób.

W pierwszym Destiny wykonywaliśmy kilka misji związanych z Rasputinem, ale nie brakuje także wskazówek, że system przekształcił się w coś znacznie bardziej niebezpiecznego.

Activision oficjalnie zapowiedziało Destiny 2 w ubiegłym tygodniu. Gra zadebiutuje 8 września na PC oraz na konsolach PS4 i Xbox One. W Polsce produkcja ukaże się nakładem firmy CDP, w wersji z polskim dubbingiem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami