Ghost Recon Wildlands - Polityk

Podglądacze.

Gdy zakończysz misję w kurorcie, przenieś się do punktu zbiórki Agua Verde Delta. Stąd wyruszysz po kolejne Ważne dane - znajdujące się w budynkach na północy od punktu zbiórki. Zabierz dowolny pojazd i udaj się na miejsce.

Do posiadłości z żółtą teczką najlepiej dostać się od południa. Zwróć uwagę na oznaczenia pozycji wrogów na mapie i użyj drona, by zlokalizować konkretnych przeciwników. Zabij wszystkich na zewnątrz, uważaj na snajperów i wejdź do budynku. Na piętrze zbierz Ważne dane. Na miejscu powinien być też porucznik, którego możesz przesłuchać.

Możesz teraz rozpocząć misję Polityk. Otwórz mapę i zaznacz ją. Przenieś się do punktu zbiórki Agua Verde Alpha. Stamtąd weź łódź i płyń w stronę celu. Zatrzymaj się przy molo i powoli idź w stronę ulicy - uważaj, by nikt cię nie zauważył. W tej misji samo dostrzeżenie cię przez strażników oznacza przegraną, miej to na uwadze.

grwpol1
Z tej pozycji masz dobry widok na posiadłość

Po drugiej stronie ulicy, w zniszczonym domu, jest snajper. Pozbądź się go, a następnie - zachowując odpowiedni dystans od innych wrogów - przejdź przez ulicę i podejdź do tego budynku, w którym był snajper. Zajmij tutaj pozycję i użyj drona, by oznaczyć oponentów naprzeciwko.

Dwóch wrogów stoi przy bramie w murze - jeżeli grasz z komputerowymi towarzyszami, oznacz tych wrogów do odstrzelenia. Sam poczekaj, aż jeden patrolujący przyjdzie z lewej strony i zastrzel go, a twoi kompani pozbędą się oznaczonych.

Poza tym, używając karabinu snajperskiego, zajmij się innymi na terenie między domami. Poczekaj, aż system oznaczania znów będzie aktywny, by szybciej rozprawić się ze wszystkimi. Po pozbyciu się wrogów po cichu podejdź pod mur - nie musisz przechodzić na drugą stronę.

Gdy podejdziecie do muru, oznaczony zostanie budynek, w którym znajduje się polityk. To jego szukacie. Teraz wystarczy tylko użyć drona, by zbliżyć się i nagrać kompromitujący materiał.

grwpol2
Dronem wlecisz tylko przez okno

Do wnętrza oznaczonego domu można dostać się tylko przez uchylone okno z lewej (patrząc od strony ulicy) strony budynku. Wleć tam dronem powoli, by nie obijać się o framugę - w ten sposób mógłbyś zachwiać urządzeniem i sprawić, że za bardzo by się przesunęło, zwracając uwagę celu.

Wystarczy, że dron zawiśnie przy oknie - przesuń się tylko tak, by widzieć łóżko i polityka oraz towarzyszącą mu niewiastę. Teraz trzeba tylko poczekać 15 sekund, by zarejestrować nagranie. Gdy czas upłynie, na ekranie wyświetli się informacja o zakończeniu misji.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Kasyno

Możesz teraz zająć się kolejną misją, a więc ponownie trzeba zebrać Ważne dane oznaczone ikoną żółtej teczki. Tak się składa, że takie właśnie dane znajdują się w posiadłości sąsiadującej z tą, w której podsłuchałeś i nagrałeś polityka. Wejdź więc na zbocze góry naprzeciw budynków i oznacz wrogów, a następnie wyeliminuj wszystkich z podwórza. Zejdź niżej i idź po dane. Możesz też zebrać zasoby z budynków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami