Sony Interactive poinformowało, że zestaw futurystycznych gier wyścigowych WipEout Omega Collection zadebiutuje już 7 czerwca, wyłącznie na PS4.

Produkcja obejmuje wszystkie trasy i pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012), odświeżone z myślą o najnowszej konsoli japońskiego producenta.

1
Koła odpadły

Każda z pozycji uwzględnia tryb kariery. Jest też tryb racebox, gdzie możemy dostosować warunki i zasady własnych wyścigów.

Do tego lokalny tryb podzielonego ekranu dla dwóch osób lub zmagania wieloosobowe przez sieć, dla maksymalnie ośmiu uczestników. Są też turnieje, rywalizacja na czas i inne opcje zabawy.

Gracze mogą spodziewać się rozdzielczości 1080p na standardowym PS4 oraz dynamicznego skalowania do 4K na PlayStation 4 Pro. Wszystko to w 60 klatkach na sekundę, bez względu na model konsoli.

Sony zremasterowało też wszystkie efekty dźwiękowe oraz dodało 28 nowych, licencjonowanych utworów od znanych artystów, takich jak Swedish House Mafia, The Chemical Brothers czy The Prodigy.

W serii WipeOut sterujemy szybkim pojazdem, który unosi się nad torem. Brak kół wpływa na sterowanie - odczuwalnie inne niż w przypadku tradycyjnych gier wyścigowych.

Reklama