Jutro start weekendowych testów Gwinta w wersji beta na PS4

Wkrótce otwarta faza.

Po miesiącach testów na PC i Xbox One, Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana trafi w końcu na PS4. Już jutro - 31 marca - na konsoli Sony startuje ogólnodostępna, weekendowa beta.

Start o godzinie 19:00. Koniec w poniedziałek - 3 kwietnia - o godzinie 09:00.

Aby wziąć udział w testach, wystarczy będzie wejść na PlayStation Store i znaleźć Gwint. Abonament PS4 Plus nie będzie potrzebny. Beta pozwoli na tworzenie własnych talii, włączenie samouczka i potyczki sieciowe.

„Celem jest sprawdzenie, jak tytuł działa na konsoli PlayStation 4, gdy wielu użytkowników gra jednocześnie. Możliwe będą techniczne usterki, ale już teraz gra gwarantuje świetną zabawę!” - zapewnia CD Projekt.

1
Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana

Zakupy za prawdziwe pieniądze nie będą możliwe. Po zamknięciu bety konta utworzone w trakcie trwania zostaną usunięte.

Jeśli o Gwincie mowa, to CD Projekt zapowiadał podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że większość starań firmy w tym roku skupi się właśnie na karciance, podczas gdy Cyberpunk 2077 jest nadal rozwijany „w tle”.

Trwają na przykład intensywne starania, by rozszerzyć działalność na rynku chińskim. Jest też planowany turniej e-sportowy ze 100 tys. dolarów w puli nagród. Powstaje także japońskie przedstawicielstwo firmy.

Dowiedzieliśmy się również, że otwarte testy gry produkcji ruszą wiosną tego roku, a więc już w najbliższych miesiącach, na wszystkich platformach sprzętowych. W zamkniętej fazie udział wzięło już ponad milion osób.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami